توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲
جانشین وزیر دفاع به مسکو سفر کرد
سردار قاسم تقی زاده جانشین وزیر دفاع به دعوت رسمی ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع فدراسیون روسیه و در رأس یک هیئت دفاعی و نظامی به منظور شرکت در پنجمین نمایشگاه و همایش بین المللی نظامی- فنی روسیه به مسکو سفر کرد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، به دعوت رسمی ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع فدراسیون روسیه سردار سرتیپ پاسدار قاسم تقی زاده جانشین وزیر دفاع در رأس یک هیئت دفاعی و نظامی به منظور شرکت در پنجمین نمایشگاه و همایش بین المللی نظامی- فنی روسیه به مسکو سفر کرد.

 
نمایشگاه و همایش بین المللی نظامی- فنی روسیه موسوم به ARMY2019 به فرمان رئیس جمهور از سال 2015 هرساله برگزار و در آن آخرین دستاوردهای صنعت نظامی و دفاعی این کشور به معرض نمایش در می آید و در کنار آن با برگزاری نشست های مختلف در حوزه دفاعی و نظامی مسائل و موضوعات مرتبط مورد بررسی  و کارشناسی قرار می گیرد.

 
در این نمایشگاه و همایش بین المللی مقامات عالی دفاعی و کارشناسان و متختصصین از کشورهای مختلف حضور می یابند.

 
روابط و همکاری های دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون در سال های تخیر همپای سایر ابعاد همکاری های دو جانبه در حوزه سیاسی و اقتصادی از روند رو به رشدی برخوردار بوده و دستاوردهای خوب و ارزشمندی به همراه داشته است.

 
شرکت در مراسم افتتاحیه نتمایشگاه و همایش ARMY 2019 ، دیدار با مقامات عالیرتبه دفاعی و نظامی فدراسیون روسیه و سایر کشورهای شرکت کننده در این رویداد مهم منطقه ای، از مهم ترین برنامه های سردار تقی زاده در این سفر خواهد بود.

 
تقویت و تحکیم بیش از پیش اعتماد سیاسی و دفاعی تهران- مسکو و پیگیری همکاری های دفاعی و نظامی دو جانبه از مهم ترین اهداف سفر دو روزه جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مسکو خواهد بود.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 264274