توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳
جدیدترین اخبار نقل و انتقالاتی پرسپولیس
بعد از قطعی شدن حضور برانکو در پرسپولیس لااقل برای یک فصل دیگر حالا مسئولین باشگاه پرسپولیس درصدد تحقق اهداف نقل و انتقالاتی این مربی هستند اما تغییرات در این تیم زیاد نخواهد بود.
جدیدترین اخبار نقل و انتقالاتی پرسپولیس
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، بعد از قطعی شدن حضور برانکو در پرسپولیس لااقل برای یک فصل دیگر حالا مسئولین باشگاه پرسپولیس درصدد تحقق اهداف نقل و انتقالاتی این مربی هستند. برانکو معمولاً در فصل نقل و انتقالات تغییرات زیادی ندارد و به نظر می‌رسد امسال هم همین رویه را داشته باشد. جدیدترین اخبار نقل و انتقالاتی پرسپولیس بدین شرح است:

 
بعد از ابراز تمایل برانکو به جذب مجدد طارمی و پر کردن خلع‌های تهاجمی این تیم با حضور این بازیکن حالا مسئولین باشگاه پرسپولیس در صدد مذاکره با ستاره سابق خود برای بازگشت به جمع سرخپوشان است.

 
طارمی که همراه با تیم ملی فوتبال کشورمان به کره‌جنوبی رفته بود به کشور برگشته تا وضعیت خود را برای فصل آینده مشخص کند. طارمی پیش از این با برانکو صحب کرده و به وی قول داده که در صورت عدم حضور در اروپا به پرسپولیس بازگردد و باز هم به گلزن اول تیم برانکو تبدیل شود.

 
این باشگاه همچنین در راستای اجرای خواسته‌های کادرفنی، جذب دائمی محمد نادری مدافع جوان و با انگیزه نیم فصل دوم سرخها را در دستور کار قرار داده است. مسئولین باشگاه پرسپولیس تلاش دارند با باشگاه کورتریک بلژیک بر سر این انتقال به توافق دست پیدا کنند.

 
در همین راستا، مدیر برنامه‌های این بازیکن جلسه‌ای را با مدیران پرسپولیس برگزار کرد  تا شرایط توافق با باشگاه مزبور بررسی شود. محمدنادری خودش مایل به ماندن است و باید منتظر اعلام نظر باشگاه بلژیکی بود
کد مطلب : 263176