۱۹
توصيه به ديگران
۲
سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۲۹
ای علی! ما را دشمن ندارد، مگر حرام زاده
'شاهین نجفی'؛ فرزند نامشروع فتنه و غرب
طبق بسیاری از آیات و روایات اسلامی کسی که به ائمه و امامان(ع) توهین می کند "حرام زاده" است و باید در نطفه اش شک کرد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه عصرامروز، شاهین نجفی، خواننده رپ، اهل گیلان، که ید طولایی در خزعبل گویی و استفاده از کلمات رکیک و ناپسند دارد در تازه ترین اقدام خود، با انتشار آلبومی به برخی امامان معصوم(ع) و مقدسات دین توهین کرده است.

وی که در آلبوم جدیدش تصویری توهین آمیز از حرم مطهر امام رضا(ع) را درج کرده است با خواندن اشعاری بسیار ناپسند و دون شان اهل بیت، که از انتشار آنها معذوریم به امام علی النقی(ع)، حضرت مهدی(عج)، امام خمینی(ره) و ... توهین می کند.

آلبوم جدید "خواننده فتنه" در حالی با چنین مضامین سخیفی منتشر شده است که همزمان در آمریکا شاهد "قرآن سوزی" و توهین به مقدسات دین اسلام هستیم.

براساس این گزارش، طبق بسیاری از آیات و روایات اسلامی کسی که به ائمه و امامان(ع) توهین می کند "حرام زاده" است و باید در نطفه اش شک کرد.

عيسى بن ابى دُلَف مى‏ گويد برادرش دُلَف ـ كه به مناسبت نام او پدرش را ابودلف مى‏ گفتند ـ از على بن ابى طالب بد مى‏ گفت و او و پيروانش را تحقير مى‏ كرد و آنان را به نادانى نسبت مى‏ داد. يك روز كه در مجلس پدر خود نشسته بود و پدرش حضور نداشت، گفت: اينها مى‏ گويند كه هركس از على عيب جويى كند حرامزاده است و شما غيرت امير را ـ مقصود او پدرش بود ـ مى‏ دانيد و امكان ندارد به احدى از اهل حرم او گمان بد برده شود، ولى با اين حال من على را دشمن مى‏ دارم! عيسى مى‏ گويد: هنوز اين سخن را تمام نكرده بود كه ابودلف وارد شد و ما با ديدن او به احترامش بلند شديم. او گفت: آن چه را دُلَف گفت، شنيدم. حديث، دروغ نيست و خبرى كه در اين باره وارد شده است، محل اختلاف نمى‏ باشد. به خدا قسم، او (دُلَف) زنا زاده و نطفه حيض است؛ زيرا من بيمار بودم و خواهرم كنيزى را كه متعلق به او بود و من دل بسته‏ اش بودم، نزد من فرستاد. طاقت نياوردم و با او كه حيض بود همبستر شدم و آن كنيز، دُلف را حامله شد و وقتى معلوم شد حامله است، خواهرم او را به من بخشيد(کتاب اهل بیت در قرآن)

یا در حدیثی دیگر پيامبر خدا(ص) می فرمایند: اى على! هر كه مرا و تو را و امامان از نسل تو را دوست دارد پس خدا را بر حلال‏زادگى‏ خود سپاس‏گويد؛ زيرا ما را دوست ندارد، مگر حلال‏زاده و ما را دشمن ندارد، مگر حرام زاده.

ابوبكر مي‌گويد: رسول خدا در خيمه بر فرشي عربي نشسته و تكيه داده بود، علي و فاطمه و حسن و حسين نيز در خيمه بودند، فرمود: اي مسلمانان! هر كس با اهل خيمه دوست باشد من با او دوست هستم و هر كس با آنان دشمن باشد من با آنان دشمنم، آنان را دوست ندارد مگر آنكه ولادتي پاك دارد و دشمن نيست با آنان مگر آنكه ولادتي ناپاك دارد.

102+
کد مطلب : 25277
علی احمدی
United Kingdom
۱۳۹۱-۰۲-۱۹ ۱۵:۴۱:۳۰
مادر ش ....بوده اره یکی از درد های ایران و ایرانی دینه مخصوصأ دین اسلام که به هول و قوه الهی و تشکر از جمهوری اسلامی که اگر کاری نکرد حداقل یک منفعت داشت برای ایران و اون اسلام و در کل دین بود.مراتب سپاسگزاری من و نسل جوون رو به مسولین و بقیه متدینین و انقلابی ها برسانید.
 
حشمتي
۱۳۹۱-۰۲-۱۹ ۱۶:۱۷:۴۱
اون فلان‌فلان شده كه برعليه حضرت حرف زده غلط كرده.
 
محمد رضا
Canada
۱۳۹۱-۰۲-۲۰ ۰۰:۱۷:۰۵
وقتی یک سگ کم محلی صاحبش را میبیند آنقدر پارس میکند و زوزه میکشد تا شاید نیم نگاهی از صاحبش به او برسد ، این حیوان ناطق که اسمش شاهین است پارس کنان به دنبال به به و تشویق آن صهیونیست ها و بهایی هایی می باشد که تصویر او را یا مصاحبه او را یا صدای زوزه او را به گوش هم ردیفان دیگرش برساند.
 
مصطفی
۱۳۹۱-۰۲-۲۰ ۲۳:۴۶:۱۱
به این آشغال هم باید گفت ابن مرجانه
 
محسن صداقت
۱۳۹۱-۰۲-۲۲ ۰۷:۵۵:۱۷
من طرفداری ازایشان نمیکنم دوران این تهمتها گذشته مستند حرف بزنید اگرشما واقعا راست میگوئیدعین جملات گفته شده توسط ایشان را بدون سانسور بگذارید مردم شعوردارند اگرتوهین صورت گرفته باشد همه او را لعن ونفرین میکنند درغیراینصورت همینطوری روی هوا نمیشود با جان وآبروی یک فردبازی کردمتاسفانه طرفداری ایشان از به اصطلاح جنبش سبز محرز است که آنهم یک موضوع صدرصد سیاسی است ربطی به توهین ندارد فقط مستند.
 
مهدی
۱۳۹۱-۰۲-۲۳ ۱۸:۱۹:۴۹
خداوند چقدر صبور است...
باید کسی که از شاهین نجفی حمایت میکنه نابود شود و شاید شاهین سر عقل بیاید و بددهنی را آزادی بیان تلقی نکند. من هم به عنوان یک کسی که مسلمان خوانده میشود از کار شاهین دلخور شدم و خداوند به راه راست هدایتش کند در غیر اینصورت به حال خودش رها شود. با این حرفها به امام شیعیان آسیبی نمیرسد و این ما هستیم که در زندگی دو روزه دنیا خودمان را تحقیر کرده ایم و چیزی از زیبایی زندگی متوجه نشده ایم. خدا آخر عاقبت همه ی ما انسانها را ختم به خیر کند.
 
مهسا
Serbia
۱۳۹۱-۰۲-۲۳ ۱۹:۴۲:۵۱
آقای صداقت کر شود گوشها و کور شود چشمانی که توهین به مقدیات را بشنود و یا نظاره گر باشد.حال آیا خواستار مدارک مستند هستی؟!
 
Serbia
۱۳۹۱-۰۲-۲۳ ۲۳:۵۰:۴۹
اگر ساده از او بگذریم خدا هم از ما نمی گذرد.حکم ارتداد و مجازات شیطان در قرآن مجید بطور کامل و شفاف بیان شده است.
 
707
۱۳۹۱-۰۲-۲۵ ۰۸:۲۲:۴۰
هر كس به ولایت علی(ع) شك دارد..
با مادر خود در میان بگذارد...!!!
 
United States
۱۳۹۱-۰۲-۲۵ ۱۴:۰۴:۲۹
به نظره من کارش اشتباه بوده . چرا اونایی که به حضرت محمد توهین کردن کسی کاریشون نکرد؟
 
۱۳۹۱-۰۲-۲۵ ۱۷:۳۶:۵۹
به خاطر جلب توجه و دم تکانی برای امریکا و صهیونیست اینکارو کرده لعنت خدا بر او
 
یا هادی
۱۳۹۱-۰۲-۲۹ ۲۳:۵۳:۰۴
براي پيوستن به اجتماع بزرگ معترضين به ساحت مقدس امام معصوم و به جهت نابودي شاهين نجفي به اين آدرس مراجعه نماييد .
www.therevenge.blogfa.com
 
کورش امجدی
United States
۱۳۹۱-۰۳-۰۳ ۰۱:۳۴:۲۴
خاک بر سرش که لیاقت خودش رانداشت او صدایی مناسب برای موسیقی رپ داشت ولی الان که اینقدر زنازاده شده که به مقدسات توهین میکند لیاقتش ارتداد و مرگ است لعنت خدا و مسلمین و بخصوص شیعیان بر این ملعون باد
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۵ ۰۳:۰۳:۴۹
شاهین نجفی یک سگه ولگرد و نجس
(بره پی کارش)
 
بهداد
۱۳۹۳-۰۱-۰۳ ۱۱:۵۸:۴۲
لعنت بر پدر مادر شاهین نجفی
 
ز.ب
۱۳۹۳-۰۵-۲۱ ۱۵:۴۴:۱۷
از مراجع عالی قدر و حکومت جمهوری اسلامی سوالی دارم ...
اینکه چرا نسبت به نابودی شاهین کاری انجام نمیدهند ؟
لطفا درج کرده و پاسخ دهید .
 
am
United States
۱۳۹۳-۰۶-۰۶ ۱۱:۲۹:۲۱
امثال شاهین نجفی تااون زمانی که درصلح وسلامت وارامش هستندهمش به این واون بدوبیراه میگه کافیه کوچکترین دردومرضی بهشون واردبشه وسلامتیشون به خطربیفته ببین چه جورمومن وخداپرست میشن.
 
ثمین
۱۳۹۴-۰۳-۲۸ ۲۳:۴۵:۵۹
خدا جونم خیلی صبوره
مسئولین باید تو این دنیا تیکه تیکه اش کنن و خدا جونم هم باید تو اون دنیا پوست و مو هاشو بکنه
 
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۲۱:۱۵:۲۰
اعدامش کنن حرام زاده رو
 
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند