توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۴
دوم اسفند ماه ۹۸ "تشییع جنازه احزاب معاند"
دوم اسفندماه جاری باید روز تشییع جنازه احزاب معاند باشد که باعملکرد منفعت طلبانه حزبی خود، ملت ایران را دچار خسارات فراوان و گرفتاریهای مادی و معنوی کرده اند.
دوم اسفند ماه ۹۸ "تشییع جنازه احزاب معاند"
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دوم اسفندماه جاری باید روز تشییع جنازه احزاب معاند باشد که باعملکرد منفعت طلبانه حزبی خود، ملت ایران را دچار خسارات فراوان و گرفتاریهای مادی و معنوی کرده اند.

اکثرِ احزاب کنونی کشور، ترکیب و تلفیقی از تفکرلیبرالی و غیر انقلابی نهضت آزادی، جبهه ملی ومنافقین میباشند که با نام کارگزاران؛ مشارکت؛ ملت؛ اعتماد ملی؛ مردم سالاری؛ اعتدال و دهها نام دیگر و در قاب و تابلوئی واحد؛ بنام اصلاح طلبی درجامعه امروز شناخته می شوند.

در تمام فتنه های سالهای اخیر بویژه ۸۸ حضورعلنی و عامدانه اصلاح طلبان کاملاً واضح و مشخص است که تعداد بسیاری از آنها محاکمه و زندانی؛ تعدادی به خارج ازکشور گریخته و تعدادی با قید تعهد و ضمانت و رافت اسلامی آزاد شده اند.

اگر دقت بیشتری بشود؛ همه اینها در سوپر مارکتی بنام دولت روحانی یافت می شوند‌ که قطعاُ در تمام ناکامیها و مفاسد اقتصادی دولت؛ شریک جرم هستند و دلیلش محاکمات روزانه ای است که طی یکسال گذشته در محاکم قضائی مشاهده می کنیم و همه آنها بطریق رانتی و سببی و نسبی متصل و منتسب به مراکز قدرت و ثروت هستند.

اصلاح طلبان بشرطی از روحانی حمایت کردند که درتقسیم غنائم شریک باشند، که شدند و حال که افتضاح ملی ببار آمده؛ عبور از روحانی را سرلوحه کار خود قرارداده و می گویند: ما اصلاً دخالت نداشتیم. کی بودکی بودمن نبودم.

مردم باید بدانند همانگونه که صلح طلبان شمشیر یزید ملعون را تیز کردند امروز نیز اصلاح طلبان شمشیر آمریکا را تیز کرده اند. این همه مفسد اقتصادی و نفوذی و جاسوس دوتابعیتی در دولت اسلامی چه می کنند چه کسانی با دشمن مرتبطند؟ البته هنوز جعبه سیاه زم ودانیال زاده افشاء نشده تا افتضاح تاریخی دولت روحانی و اصلاح طلبان برای مردم روشن شود. واز سوئی دیگر آیت الله رئیسی هنوز به لایه های ۱ و ۲ دولت ورود نکرده است.

ان شاءالله بزودی و کم کم در سال جدید؛ مردم عزیز ایران به حقایقی دست پیدا خواهند کرد که با انتخاب غافلانه و بعضاً لجوجانه خود؛ چه کسانی را بر سرنوشت خود مسلط کرده اند که هیچ ربطی به اسلام و انقلاب ندارد.

بنابراین؛ اعتراض به وضع موجود؛ با شورش خیابانی وآتش زدن وغارت اموال عمومی بیان نمی شود بلکه پای صندوق رای باید اعتراضات مشخص شود که این قاعده و قانون دمکراسی و آزادی است.

بهمن ۸ ۹ فرهادنیا
کد مطلب : 277397