توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۴
استقلال چگونه صعود می‌کند؟
استقلال با تساوی مقابل الشرطه عراق کارش برای صعود سخت شد اما آن‌ها می‌توانند در صورت پیروزی مقابل الاهلی با اختلاف یک گل به یک شرط صعود کنند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، استقلال در دیدار مقابل الشرطه عراق در شرایطی که می‌توانست پیروز شود به تساوی یک بر یک دست یافت.

آبی‌پوشان البته در نیمه اول بازی انتقادبرانگیزی را از خود نشان دادند و 45 دقیقه اول را به راحتی واگذار کردند؛ اما در نیمه دوم با حضور کریمی و مطهری، عملا بازی شاگردان نامجو مطلق متحول شد اما آن‌ها فقط توانستند از شکست رهایی یابند، تا شانس خود برای صعود به مرحله بعد را زنده نگه دارند.

حالا آبی‌پوشان 2 امتیازی هستند و برای صعود باید مقابل الاهلی تیم پرقدرت عربستانی که به عنوان صدرنشین صعود کرده، بروند. تیمی که در دیدار رفت مقابل آن‌ها با نتیجه 2 بر یک شکست خورده‌اند.

تساوی استقلال مقابل الشرطه، شرایط صعود استقلال را پیچیده کرد. تیم عراقی 5 امتیازی است و استقلال با 2 امتیاز حالا باید فقط به پیروزی فکر کند.

استقلال در صورت پیروزی یک بر صفر احتمالا نمی‌تواند جواز صعود بگیرد، دیدار استقلال با الشرطه در دو بازی رفت و برگشت با تساوی یک بر یک به پایان رسیده و بازی رودر رو دو تیم مساوی است، در صورت برد یک گله استقلال، تفاضل دو تیم هم مساوی می‌شود و تعداد گل زده و گل خورده دو تیم هم مساوی خواهد بود و کار به کارت زرد و قرمز کشیده خواهد شد و احتمال حذف استقلال وجود خواهد داشت.

اما آبی‌پوشان در صورت پیروزی با اختلاف یک گل با نتایج، (دو بر یک، سه بر دو، و ... و یا حتی اختلاف بیشتر از یک گل) هم جواز صعود می‌گیرند و به عنوان تیم دوم به مرحله حذفی می‌رسند و با الهلال عربستان تیم اول گروه B مصاف خواهند داد.

پس استقلال در صورت پیروزی با اختلاف یک گل به شرطی که (پیروزی یک بر صفر نباشد) می‌تواند به راحتی راهی مرحله بعد شود.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 287891