توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۸
اشرار را بهتر بشناسیم!
آن هایی که به جای خجالت و شرمندگی راست راست تو چشم مردم نگاه می کنند و از جواسیس و نجومی بگیرها دفاع می کنند و آن ها را به عرش می برند چه حکمی دارند. یا آن هایی که همه درایت و حیثیتشان را خرج یک مشت مفت خور مفسد می کنند چطور.
اشرار را بهتر بشناسیم!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز روایتی از مولای متقیان علی(علیه السلام) است که حضرت فرمودند: «شر الأشرار من لا یستحیی من الناس» (غررالحکم، ص257 ) یعنی اگر بخواهیم انسانها را دسته‎بندی کنیم و بگوییم یک دسته اشرار هستند، در برجسته‎ترین آنها از نظر شرارت آن شخصی است که از مردم خجالت نکشد و به عبارتی حیا ندارد.
 
بنا بر این گزارش با این وجود آن هایی که به جای خجالت و شرمندگی راست راست تو چشم مردم نگاه می کنند و از جواسیس و نجومی بگیرها دفاع می کنند و آن ها را به عرش می برند چه حکمی دارند. یا آن هایی که همه درایت و حیثیتشان را خرج یک مشت مفت خور مفسد می کنند چطور. یا کسانی که میلیاردها دلار سرمایه بهم زده اند باز فیکور مردمی بودن می گیرند و چنان در چشمان مردم زل می زنند که بیا و ببین!
 
اینها به کنار، کسانی که به اسم قانون و نمایندگی مردم در مجلس برای مجرمان و فتنه گران دل می سوزانند و خود را به در و دیوار می کوبند تا جفتگ زدن های این جماعت فراموش شود اما در موقع ضرب و شتم کارگران و یا بالاکشیدن حقوق بیت المال لال مونی می گیرند و دم بر نمی آورند را چه باید نامید!  
 
به گزارش عصر امروز اشرار خطرناک کسانی هستند که خروار خروار قاچاق کالا می کنند و بعد از اینکه گرفتار می شوند آوازه پدرجان سر می دهند. البته کسانی که هنوز در بند برجام بی آبرو مانده اند و خلاف آب ابو عطا سر می دهند تکلیفشان از همه مشخص تر است!
کد مطلب : 219058