توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳
شهردار اصلاح طلب و حمله به ارزش ها
با حضور میلیاردرها در شهرداری و شورای شهر تهران، سبک زندگی شکم سیر و عیاش نیز بر این نهادها رفته رفته مستولی پیدا کرده و نشانه های آن یک به یک ظاهر می شوند از دعواهای زن و شوهری در شورای شهر تا رقص و آواز در مراسم ویژه شهرداری از جمله این نشانه هاست.
شهردار اصلاح طلب و حمله به ارزش ها
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز با حضور میلیاردرها در شهرداری و شورای شهر تهران، سبک زندگی شکم سیر و عیاش نیز بر این نهادها رفته رفته مستولی پیدا کرده و نشانه های آن یک به یک ظاهر می شوند از دعواهای زن و شوهری در شورای شهر تا رقص و آواز در مراسم ویژه شهرداری از جمله این نشانه هاست.
 
در این میان دغدغه های تهرانی ها مثل ترافیک و هوای آلوده و بافت های فرسوده ناخودآگاه جای خود را به رقص و آواز و رفتن زنان به ورزشگاه و حمایت از دخترکان بد حجاب خیابان انقلاب و مواردی از این دست می دهد. موضوعاتی که سالهاست تازه به دوران رسیده ها و مفسدین سرچوب کرده اند تا از قبل حواشی آن، برای تارج کردن بیت المال وقت بخرند!!
 
نکته مورد توجه اینکه از راهکارهای میلیاردرهای نفوذ کرده در نهادهای خدماتی آن است که موضوعات بی اولویت را که در بیشتر اوقات جنسی هم هستند آنقدر پر رنگ و با صدای بلند فریاد کنند و از پی آن مصوبه و لایحه بتراشند که خود بخود موضوع اولویت دار شده و همه، از رسانه ها گرفته تا دستگاه های نظارتی به آن مشغول شده تا اینگونه موارد اولویت دار از گردونه افکار عمومی خارج شود.
 
اگر به این جماعت شکم سیر فرصت و مجال داده شود و دستگاه های نظارتی به خوبی اوضاع را رصد نکنند قطعا افتضاحاتی بدتر از واگذاری کارخانه رشت الکتریک و یا هنجارشکنی های بی سابقه تری را شاهد خواهیم بود. که افکار عمومی را بیش از پیش جریحه دار می کند، پس نباید مجال به میلیاردرها داد و گذاشت کار از کار بگذرد، همین!!
کد مطلب : 231252