توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
سربازان ایرانیِ غرب علیه انقلاب اسلامی چه کسانی هستند؟!
سی‌ان‌ان در گزارشی «دفتر تروریسم و اطلاعات مالی» را «اتاق جنگ ساکت» علیه ایران توصیف کرده و درباره آن نوشته است: «آنها در واقع، مسئول فلج کردن اقتصاد ایران هستند». «سی‌ان‌ان» تأکید کرده که فعالیت‌های این دفتر معمولا بدون جاروجنجال انجام می‌شود اما اثرگذار است. این خبر را اکثر خبرگزاری های داخلی و خارجی تلویحا و مستقیما در طی ماه های گذشته تا به امروز بیان کرده اند .
سربازان ایرانیِ غرب علیه انقلاب اسلامی چه کسانی هستند؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سی‌ان‌ان در گزارشی «دفتر تروریسم و اطلاعات مالی» را «اتاق جنگ ساکت» علیه ایران توصیف کرده و درباره آن نوشته است: «آنها در واقع، مسئول فلج کردن اقتصاد ایران هستند». «سی‌ان‌ان» تأکید کرده که فعالیت‌های این دفتر معمولا بدون جاروجنجال انجام می‌شود اما اثرگذار است. این خبر را اکثر خبرگزاری های داخلی و خارجی تلویحا و مستقیما در طی ماه های گذشته تا به امروز بیان کرده اند.

به باور این راقم اتق جنگ ساکت آمریکایی در داخل ایران و در میان سیاسیون و دولتمردان نیز خواسته و ناخواسته عوامل و پیشقراولان تغییر رفتار و در نهایت براندازی خود را دارد و اصولا بدون این عناصر امکان تحقق بخشیدن این هدف وجود ندارد لذا می خواهیم به صورت گذرا و تیتر گونه به معرفی برخی از این عوامل در کشور بپردازیم البته برای جلوگریر از هرگونه اشتباه در برداشت و درک ناصحیح با بیان مشخصات و خصوصیات این جریان، پیدا کردن مصادیق آنرا بر عهده خواننده گرامی می گذاریم و موکدا بر این نکته اصرار داریم که خبر گزاری " سی ان ان " مبنای این ادعاست و بدون شک در سایه روشن این ادعاها افراد و جریانات وطنی را می توان چهره نگاری کرد که تلاش دارند تا اقتصاد ایران را فلج کرده و مردم را به ستوه آورند. 

لذا باید توجه داشت که اگر فتنه 88 را حرکتی براندازانه از سوی جریان اشرافی و طبقه مرفهان بی درد و رانتخواران و نجومی خواران حرام خوار بدانیم که در طی آن انواع افکار و حرکات فاسد گونه و اخلاق منحرف با ایسم های متصف به فرهنگ غربی عامل و میدان دار این حرکت بودند، جریان هدایت کننده اتاق جنگ ساکت قطعا به این نکته پی برده اند که با اقشار مرفه و بدون پشتوانه اجتماعی و حضور اقشار ضعیف امکان براندازی و استحاله نظام وجود نخواهد داشت در نتیجه اهداف سال 98 عناصر طراح اتاق جنگ ساکت غرب و سربازان میدانی آنان قطعا به میدان آوردن اقشار مستضعف و ضعیف به میدان خواهد بود و اگر ادعا کنیم که تمام این گرانی ها و تورم و رکود و بیکاری بی سابقه و سقوط ارزش پول ملی و به تبع آن کاهش و از بین رفتن سرمایه های مردم همه و همه در راستای همین منظور بوده است شاید سخنی بس به واقعیت نزدیکتر خواهد بود.

انحراف در فرهنگ و مردم یک کشور بلاشک از انحراف در رفتار و گفتار و سبک زندگی مسئولان از راس تا ذیل را شامل می گردد درست مانند لکه ای سیاه که به مروز در روی زمینه پاک و سفید اذهان انقلابی و مذهبی مردم می نشیند و با گذشت زمان گسترش می یابد و در نهایت همانی می شود که دشمنان بدنبال آن بودند. یادمان نرود که در تاریخ نه چندان دور جهان اسلام این ادعا به اثبات رسیده است و آن تمدن شکوهمند و قدرتمند "امپراطوری "اندلس اسلامی" در اروپای مسیحی بوده است که نه با جنگ های پی درپی که با انحراف حاکمان آن طی چندین دهه به آرامی تمدنش ترک خورد و در نهایت فرو پاشید و اسلام به کل از اروپا بیرون رانده شد. گویا ترین مثال در این باره کشور ترکیه است.

امپراطوری سابق عثمانی که امروز و در طی اضمحلال و شکل گیری جدید آن در دوران آتاتورک تا به امروز و علیرغم انجام تمام خواسته های کشورهای غربی – اروپایی برای تغییر فرهنگ و سبک زندگی خود به نوع زندگی اروپایی باز هم این کشورها به بهانه های مختلف از پذیرش یک کشور حتی به ظاهر مسلمان هم در درون خود امتناع می ورزند و این نقشه ای است که برای ما کشیده اند آنهم با عناوینی چون " برجام، 2030، fatf، و.... که شوربختانه این امر با طراحی اتاق جنگ ساکت غرب و در میان رفتار و سبک زندگی برخی سیاسیون و مسئولان دولتی در حال رشد است که می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1- استقرار جغرافیای محل سکونت سیاستمداران و دولتمردان در بهترین نقاط ابر شهرها و شهرهای کوچک و بزرگ.

2- توزیع و خارج شدن جغرافیای درمانی مسئولان از داخل به سمت و سوی کشورهای غربی علیرغم وجود بهترین متخصصان و امکانات درمانی در کشور.

3- کشیده شدن و توزیع جغرافیایی محل های تفرجگاهی مسئولان و سیاسیون برخوردار ار مواهب مالی ابتدا به منتهی الیه نقاط شمالی و جنوبی کشور و سپس به سمت کشورهای همسایه و در نهایت کشورهای برخوردار اروپایی و غربی.

4- پیدایش نوعی زندگی دوگانه بین داخل و خارج کشور بین سیاستمداران و سلبریتی ها به این معنا که زن و فرزندان در خارج سکونت دارند و مسئولان در داخل به تامین منابع مالی مورد نیاز خانواده برای زندگی و تحصیل گران قیمت در خارج مشغول هستند.

5- باور پذیری شدید نسبت به نوعی قبیله گرایی شغلی – مسئولیتی مرتبط با جریان سیاسی که سیاستمداران و دولتمردان منتسب به آنها هستند. در نتیجه نه شایسته سالاری که روابط خویشاوندی و سیاسی بهانه و دلیل واگذاری مسئولیتها به افراد تلقی و اجرایی می گردد.

6- پیدایش نوعی حالت روانشناسانه در این افراد در زمینه " سفره پنداری و حق پنداری خود "برای برداشت از مواهب مالی انقلاب اسلامی بدلیل مبارزات قبل انقلاب خود یا پدران و منسوبان درجه اول ایشان و انچنان این باور در جانشان رسوخ کرده که آنرا با فریاد بلند در مراکز و مکانهای مختلف فریاد می کنند و حق خود می دانند.

7- گروههای مرجع هنری مانند سلبریتی ها امروز مبدع و ایجاد کننده نسلی محدود از نوزادان و کودکانی هستند که امکان گسترش به دیگر اقشار اجتماعی نیز دارد اینان کسانی هستند که هویت دوگانه دارند نه ایرانی و نه غربی بلکه ملقمه ای از هر دو در نتیجه اگر روزی این قشر که امکان بهروری از تحصیلات عالی در کشورهای غربی برایشان فراهم است و دسترسی سازمانهای امنیتی غربی به آنان آسان تر امکان دارد همانگونه که امروز کشور در حد محدودی دچار مسئولان دو تابعیتی است در آنروز شاید با مسئولانی مواجه شویم که عرق ملی – مذهبی ندارند در نتیجه درخواست رفتارهای استقلال طلبانه و تمدن ساز بیشتر به نوعی ظنز و جوک خواهد ماند.

در مجموع می توان به موارد دیگری هم از این خطر نزدیک اشاره کرد لاکن عمده انها همین موارد بوده است که در درازمدت ودر بزنگاهی مناسب اتاق جنگ ساکت را به ناگاه به عرصه ای پر از فریاد " چالش و براندازی و کودتای نرم" براندازان و استحاله طلبان تبدیل خواهد کرد. پس نباید رفتن فلان مسئول به فلان جزیره و یا رفتن مرخصی فلان شهردار به خارج کشور و قس علیهذا را ساده انگاشت وبی تفاوت از کنارش گذشت .

 رضا احمد زاده
کد مطلب : 267811