۲
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴
طویله سرای سینمایی!
دوتن از بازیگران زن سینما بار دیگر بر وضعیت بغرنج اخلاقی سینما و اهالی اش صحه گذاشتند. جایی که به بیان آن ها به طویله ای تبدیل شده که هر بی سروپایی در آن جولان می دهد و هر حرف مفتی با بی آبرویی تمام بر سر زبان متولیانش جاری می شود.
طویله سرای سینمایی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز دوتن از بازیگران زن سینما بار دیگر بر وضعیت بغرنج اخلاقی سینما و اهالی اش صحه گذاشتند. جایی که به بیان آن ها به طویله ای تبدیل شده که هر بی سروپایی در آن جولان می دهد و هر حرف مفتی با بی آبرویی تمام بر سر زبان متولیانش جاری می شود. طویله ای که در آن شهوترانان کمتر از حیوان در آن لمیده اند و هرزگاهی آروغ های روشنفکری خود را در شرایط بی در و پیکری سینما حواله فیلمی کرده و روانه پرده می کنند تا علاوه بر دخترکان بخت برگشته عاشق سینما، جیب های مردم را هم چپاول کنند.

وضعیت سینما سالهاست در حال احتضار است. احتضاری که بسیاری از اراجیف ساخته شده سینما را رنگ واقعیت زده و خروار، خروار آلبالو از پس آن در میان افشاگری های سالهای اخیر  بیرون می زند.

این سوال که چرا دستگاه های متولی و قضایی با توجه به افشاگری های صورت گرفته درباره بی ناموسی های سینمایی تاکنون موضع قاطع نگرفته و کسی را مورد تعقیب قرار نداده اند معمای پیچیده ای است که نیاز به پیگیری دارد. یادمان نرود همین چندسال پیش بود که روزنامه سراسری کیهان از خودکشی دختری در اینباره پرده برداشت... 

آنچه بیش از همه مهم می نماید ورود دستگاه های امنیتی به موضوع و متلاشی کردن مافیای سینمایی است که هروز مرزهای بی حیایی را در کشور جابجا می کنند و فساد سرریز شده در فیلم هایشان، جامعه متدین و انقلابی ایران را نیز متاثر می کند. این ها در شرایطی است که مدت هاست اخباری از حضور سفارتخانه ها در فضای هنری و سینمایی کشور مخابره می شود.

کشورهایی که با دلارهای باد آورده و پیاده نظام مفسدشان در صددند تا با آلوده سازی فضای هنری کشور آن را به دیگر عرصه ها منتشر کنند. با نگاهی به عکس های زنان بازیگر در فضای مجازی و اخبار منتشر شده مرتبط با آن ها و اخباری که درباره هیولاهای هرزگی حاضر در سینما مخابره می شود و تولیدات این روزهای سینما، باید بیش از پیش نگران سینما بود! عرصه ای که به قول بازیگرانش بیشتر شبیه طویله است تا....
کد مطلب : 247606
۱۳۹۷-۰۹-۱۶ ۰۰:۱۲:۴۵
الحق که طویله است این سینمای فاسد
 
۱۳۹۷-۰۹-۲۰ ۱۵:۰۰:۳۳
بابا طویله هم بالاخره یه صاحب و متولی داره و احتمالا یه حساب و کتابی. اینجور که بوش میاد اوضاع هنر هفتم یه لگد به طویله هم زده و از آن عبور کرده. اینجوری به نظر نمی رسه؟