توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
اصلاح طلبان رسما به اسلام اعلان جنگ داده اند
برنامه بسیار واضح و علنی است اصلاح طلبان تا ایران را تبدیل به دوره رضاخان برنگردانند دست بر نخواهد داشت. با کمال تاسف عده ای هم به ظاهر حزب اللهی با مصلحت اندیشی دائم در حال عقب نشینی هستند.
اصلاح طلبان رسما به اسلام اعلان جنگ داده اند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز هنوز واکنش ها به همدستی عناصر معلوم الحال اصلاح طلب با سلبریتی ها به همراه ضد انقلاب پس از فوت دختر آبی ادامه دارد و در این میان یکی از مخاطبان در پاسخ به مطلب "تشکیل سه ضلعی شبکه اختاپوسی لاشخوری سلبریتی ها و اصلاح طلبان به همراه ضدانقلاب!" عصر امروز، نوشته زیر را ارسال نموده است که نظر شما را بدان جلب می نماییم:

اصلاح طلبان رسما به اسلام اعلان جنگ داده اند و قداره ها را هم از رو بسته اند.

اهانت بی سابقه به همه احکام اسلامی و هنجارهای آن در فیلمها و کنسرتها و تبلیغات، حوادث پی در پی حمایت از کشف حجاب، ماجرای جشن ریاست جمهوری و کشف حجاب علنی، ماجرای کشف حجاب در سفارتخانه های ایران در خارج، تمسخر پی در پی شعائر دینی و عزاداری، ضرب و شتم ناهیان از منکر، مبارزه با سنت اسلامی ازدواج دختران در سن بلوغ، حضور مردان در ورزشگاه فوتسال زنان! افتضاح ورزشکاران موی تای و تمرین دادن دختران بی حجاب ورزشکار با مربی مرد تایلندی! و حالا هم قدیس تراشی از خودکشی! گناه کبیره ای در اسلام که بنا بر اعتقادات اسلامی انجام دهنده آن مخلد در آتش جهنم است چون فرصت توبه ندارد.

آنهم برای چه؟ برای اینکه دختری بیچاره که تا سی سالگی از نعمت تشکیل خانواده و ابراز محبت مادری محروم شده را هل داده اند به ورزشگاه آنهم به تماشای ورزش مردان و نه ورزش بانوان! تا جایی که برای چنین چیز بی ارزشی خود کشی و راه برای شکستن حکم شرعی منع تماشای مستقیم بدن مردان نامحرم توسط زنان هموار شود. قدم به قدم دارند حرمتها را می شکنند و حساسیتها را می سنجند و جلو می آیند.

برنامه بسیار واضح و علنی است اصلاح طلبان تا ایران را تبدیل به دوره رضاخان برنگردانند دست بر نخواهد داشت. با کمال تاسف عده ای هم به ظاهر حزب اللهی با مصلحت اندیشی دائم در حال عقب نشینی هستند و خیال کرده اند حفظ آرامش به هر قیمت مجاز است.

اما همه باید بدانند اگر قرار است جمهوری اسلامی ایران که میراث خون صدها هزار شهید است از دست برود و کشور سکولاریزه شود بگذارید اینکار برای لیبرالها با هزینه سنگینی همراه شود. اگر قرار است نابود شویم چرا به دست خودمان خودکشی کنیم؟ بکذار مردانه در جنگ شرافتمندانه با آنها و اربابان آمریکایی و اسراییلی اصلاح طلبان کشته شویم.
کد مطلب : 268776