توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳
شما به دل نگیرید اصلاح طلبان همیشه همین بودند!
توییت اخیر تاجزاده در خصوص حمایت عجیب و غریب از فرقه منحله و غیرقانونی نهضت باصطلاح آزادی با واکنش حسین دهباشی مواجه شده است.
شما به دل نگیرید اصلاح طلبان همیشه همین بودند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز توییت اخیر تاجزاده در خصوص حمایت عجیب و غریب از فرقه منحله و غیرقانونی نهضت باصطلاح آزادی با واکنش حسین دهباشی مواجه شده است.

بنا بر این گزارش توییت و پاسخ دهباشی را ابتدا ملاحظه نمایید:به گزارش عصر امروز در این خصوص باید گفت:

1- نهضت باصطلاح آزادی در این مملکت کاری جز نفاق و خیانت و مزدوری برای آمریکا انجام نداده است و با اظهار نظر افرادی همچون تاجزاده منافق هم مبری نمی شوند و تاریخ این سرزمین از زمان ملی شدن صنعت نفت تا پیروزی انقلاب اسلامی شاهدی بر این مدعا می باشد.

2- همچنین حمایت های این گروهک (نهضت آزادی) از منافقین سند ننگین خیانت این جماعت به انقلاب و مردم ایران اسلامی می باشد که حضرت امام رضوان الله تعالی علیه منافقین را فرزندان بازرگان می دانستند.

3- اما در خصوص تغییر رنگ و لعاب فرقه تاجزاده باید گفت که عناصر معلوم الحال افراطی اصلاح طلب در تاریخ این انقلاب به کرات از این خبطها انجام داده اند و در موارد بسیاری اگر نتیجه آن به نفعشان نبوده باشد از آن روی گردان شده اند که نگاهی به فرازها مختلف انقلاب از حمایت از منتظری گرفته تا فتنه 88 و حمایت از دولت فعلی این ادعای ما را به خوبی نمایان می سازد.

4- لذا جناب دهباشی هر چند اختلاف ما و شما بر سر گروهک منافق نهضت باصطلاح آزادی که هیچ آزادی واقعی برای مردم ایران از استثمار آمریکا و غرب قائل نیستند سر جای خود محفوظ است ولیکن شما از تاجزاده به دل نگیرید چون وی و اصلاح طلبان راه و مرامشان همیشه همین بوده است!
کد مطلب : 244178