۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴
هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه روحانی اختیارات ویژه نداشته است
عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان با بیان اینکه هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه روحانی اختیارات ویژه نداشته است، گفت: این یک موضوع نخ نماست که وقتی شعارها محقق نمی‌شود، چنین موضوعی را مطرح می‌کنند.
هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه روحانی اختیارات ویژه نداشته است
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، علیرضا زاکانی عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی و نماینده سابق مجلس ضمن اشاره به گلایه‌مندی اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر نداشتن اختیارات کافی، گفت: هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه آقای روحانی اختیارات نداشته است. این یک امر نخ نما است که وقتی رؤسای جمهور توانایی لازم برای تحقق شعارهایشان را ندارند و نمی‌توانند مسیرشان را دنبال کنند در دوره دوم موضوع عدم اختیارات را مطرح می‌کنند.

 
وی افزود: حال اگر رئیس‌جمهور اختیارات نداشته چرا در دور اول این موضوع را متوجه نشد و چرا در دور دوم باز هم وارد کارزار انتخابات شد؟

 
عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: اختیاراتی که امروز رئیس‌جمهور دارد با توجه به همین جلسه سران سه قوا و اختیارات ویژه‌ای که در شورای عالی هماهنگی اقتصادی به وی داده شده، هیچ رئیس‌جمهوری تا به امروز نداشته است.
مرجع : مهر
کد مطلب : 261089
۱۳۹۸-۰۳-۰۳ ۱۷:۵۳:۳۰
آقای ذاکانی همین اختیارات به روحانی دادند که مماکت را نابود کرد وتورم هفتاد درصد ابجاد کرد وبه مردم هم دروغ می گوید وحاضر نیست که استعفا هم بدهد ای کاش این آدم از صحنه می رفت