توصيه به ديگران
۰
شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۱
جابه‌جایی فرمانده سپاه "شایعه" است/ چنین چیزی فعلاً در برنامه نیست
رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه جابه‌جایی فرمانده سپاه "شایعه" است، تأکید کرد: فعلاً به‌هیچ‌وجه جابه‌جایی و تغییر فرمانده سپاه در برنامه نیست.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سردار محمد شیرازی رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا در پاسخ به سؤالی درباره شایعات مطرح‌شده در خصوص احتمال جابه‌جایی سرلشکر جعفری از سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بعضی‌ها شایع کرده‌اند که فرمانده محترم کل سپاه ممکن است از سمت فرماندهی جابه‌جا شوند، اینها همگی شایعه است و صحت ندارد.

 
وی افزود: فعلاً به هیچ وجه چنین جابه‌جایی و تغییری در برنامه نیست. حتماً شایعه هم، کار و اقدام خوبی نیست چرا که مسئول و فرمانده و بدنه را سست می‌کند و این، قطعاً مانع کار است.

 
رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا با تأکید بر اینکه حتماً باید جلوی این شایعات را گرفت، اظهار داشت: شایعه درست کردن هیچ فاید‌ه ‌ای ندارد چرا که هر چیزی اصول و روش خود را داشته و از طریق همین روش و اصول همه چیز پیش می‌رود.

 
وی با بیان اینکه ممکن است میان خودی‌ها هم کسانی باشند که چنین شایعاتی را از روی غفلت مطرح می‌کنند، تصریح کرد: البته دیگران از جمله رسانه‌های معاند و ضدنظام هم مشخصاً با مقاصد و رویکرد خاص خودشان در این‌گونه شایعات می‌دمند، شایعاتی که مربوط به نیروهای مسلح، سپاه و نهادهایی است که اثربخشی زیادی دارند.

 
رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا در خصوص جابه‌جایی سردار آبرومند از معاونت هماهنگ‌کننده سپاه و معرفی سردار سلامی به‌عنوان سرپرست این معاونت و ارتباط این موضوع با شایعات درباره فرمانده سپاه، تأکید کرد: این‌گونه انتصابات جزو اقدامات جاری هر فرمانده است و این انتصاب نیز جزو اختیارات فرماندهی سپاه است. این انتصاب در جهت عکس شایعه منتشرشده درباره جابه‌جایی فرماندهی کل سپاه بود و نشان داد که سردار جعفری با قوت و برنامه در حال ادامه کار و فعالیت است.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 239949