توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴
پشت پرده فضاسازی‌ رسانه‌ای درباره احتمال حمله آمریکا به ایران
بزرگنمایی اطلاعیه «سنتکام» درباره اعزام بمب‌افکن‌های «B52» به منطقه، دروغ‌پردازی درباره سفر سردار قاآنی به عراق برای منفعل نشان دادن ایران، بازنشر برخی اظهارات مقامات ایران برای تاکید بر موضوع حمله، مانور ویژه بر سفر منطقه‌ای پمپئو، بزرگنمایی دروغ صهیونیست‌ها درباره حمله به مواضع ایران در سوریه و... در همین راستاست.
پشت پرده فضاسازی‌ رسانه‌ای درباره احتمال حمله آمریکا به ایران
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز طی جند روز گذشته، ماشین جنگ روانی محور عبری _ عربی _ غربی با انجام یک سلسله عملیات گسترده روانی در صدد است تا موضوع حمله نظامی آمریکا تا پایان دوره ترامپ به ایران را در ذهن افکار عمومی برای تحمیل یک برجام دیگر نهادینه نماید. 

در همین خصوص مهدی سالاریه تحلیل زیر را برای ما ارسال نموده است که توجه شما را به آن جلب می نماییم:

🔻 محور غربی صهیونیستی با انجام عملیات روانی متکی بر «تکرار و تاکید» بدنبال تثبیت گزاره حمله نظامی آمریکا به ایران در افکار عمومی و مسئولین ایرانی است.

🔹بزرگنمایی اطلاعیه «سنتکام» درباره اعزام بمب‌افکن‌های «B52» به منطقه، دروغ‌پردازی درباره سفر سردار قاآنی به عراق برای منفعل نشان دادن ایران، بازنشر برخی اظهارات مقامات ایران برای تاکید بر موضوع حمله، مانور ویژه بر سفر منطقه‌ای پمپئو، بزرگنمایی دروغ صهیونیست‌ها درباره حمله به مواضع ایران در سوریه و... در همین راستاست.

🔹البته تحلیل شرایط فعلی آمریکا کاملا توخالی بودن این جنگ روانی را آشکار ساخته و نشان می‌دهد که هدف از آن «افزایش فشار حداکثری» برای انفعال ایران برابر دولت بایدن است.

🔹با شکست راهبرد «فشار حداکثری» طبیعتا بایدن بدنبال تغییر راهبرد برای تداوم فشار است‌، لذا با اهرم ترساندن بدنبال اثرگذاری بر اراده مقاوم ایرانیان است.

🖌 #سرخط_تحلیلے| روشن است که «وقوع جنگ» گزینه‌ای دور از ذهن و خارج از توان آمریکایی‌هاست و عملیات روانی صورت گرفته بیشتر به نمایشی خنده‌دار می‌ماند.
کد مطلب : 290546
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند