توصيه به ديگران
۰
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۵
دوم اسفند 98 نماد حضور آگاهانه مردم در انتخابات
نتیجه حضور حدود 43 درصدی مردم با وجود عملکرد بد دولت در اقتصاد و... بنزین، گرانی های بی سابقه آنهم در شب انتخابات!؟، منفی بافی در سخنرانیها مبنی بر مهندسی انتخابات، جوسازیهای گسترده اصلاح طلبان و... رقم قابل قبول و بلکه بالایی هم می باشد.
دوم اسفند 98 نماد حضور آگاهانه مردم در انتخابات
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز بنا بر نتایج اولیه آمار نهایی شرکت کنندگان در انتخابات در سطح کشور حداکثر حدود ۲۵ میلیون و حداکثر حدود ۴۳ درصد کل واجدین شرایط خواهد شد.

بنا بر این گزارش این نتیجه با وجود عملکرد بد دولت در اقتصاد و... بنزین، گرانی های بی سابقه آنهم در شب انتخابات!؟، منفی بافی در سخنرانیها مبنی بر مهندسی انتخابات، جوسازیهای گسترده اصلاح طلبان علیه عدم وجود کاندیدا برای معرفی و بعدا انتشار 3 لیست!، تبلیغ تحریم گسترده انتخابات توسط ضد انقلاب، خصوصا در فضای مجازی، عدم تبلیغات مناسب بصری مخصوصا در شهر تهران که بی سابقه بود و عدم رقابت حزبی حتی از سوی اصولگرایان، انتشار خبر شیوع ویروس کرونا آنهم از نوع هوشمند که در شب انتخابات یکدفع عود کرد و  2نفر را هم در قم کُشت!؟ و دامن زدن شبکه های مجازی معاند انقلاب و رادیو تلویزیونی ضد انقلاب خصوصا در دو روز آخر و ترساندن مردم از حضور و... که متاسفانه حتی خبرگزاری رسمی دولت نیز بیشترین تیتر یک خود را از یک روز مانده به انتخابات به کرونا اختصاص داده بود؟؟!! رقم قابل قبول و بلکه بالایی هم می باشد.

همچنین برگزاری این انتخابات حساس در کمال امنیت نکته ای است که نباید آن را از ذهن به دور داشت.

لذا باید اذعان داشت که اگر فقط برخی از این عوامل منفی در دیگر کشورها بود قطعا با تعویق انتخابات و یا شرکت حداقلی مواجه می شدند که این حضور عالی از عنایات حضرت حق است که ایران اسلامی تسلیم چنین شرایطی که بسیاری از آن توسط نفوذی ها و برخی توسط دشمنان و برخی نیز توسط دوستان جاهل ایجاد شده بود قرار نگرفت.

علی اسفندیاری
کد مطلب : 277839