توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۰
مستندی که برنامه های وکلای یک منافق را به هم ریخت!
مستند پخش اعترافات یک منافق برنامه های وکلای وی را به هم ریخت!
مستندی که برنامه های وکلای یک منافق را به هم ریخت!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز مستند پخش اعترافات یک منافق برنامه های وکلای وی را به هم ریخت!

بنا بر این گزارش شنبه شب مصادف با 29 دیماه صداوسیما مستند طراحی سوخته که در خصوص اظهارات اسماعیل بخشی بود را پخش کرد و پس از آن حمله علیه این مستند از سوی وکلای این منافق از جمله بی بی سی فارسی، رادیو فردا و فرزانه زیلابی وکیل مدافع وی آغاز گردید.

بنا بر این گزارش فرزانه زیلابی در یک شوی تبلیغاتی بدون اشاره به اینکه این موکل منافق وی بوده است که قصد داشته افکار عمومی را با نسبت دروغ به نظام به بازی بگیرد در یک اقدام عجیب این مستند را اغوای افکار عمومی خواند و در دفاع از یک متهم منافق سنگ تمام گذاشت.

وی در اظهاراتش که رادیو فردا و سایر رسانه های اپوزیسیون هم آن را بازتاب داده بودند عنوان داشته است که پخش مستند «طراحی سوخته» «اغوای افکار عمومی» و «خیانت به مردم و مخاطبین» است و از صدا و سیما و وزارت اطلاعات شکایت می نماید!!

به گزارش عصر امروز بی بی سی فارسی هم در دفاع از این منافق همچون وکیلش سنگ تمام گذاشته و آن برنامه را "طراحی ناکام" خواند!


 
به گزارش عصر امروز در مستند پخش شده برنامه "طراحی سوخته"، که در شامگاه شنبه ۲۹ دیماه پخش شد، دستگیرشدگان ضمن اعتراف به اینکه به "جریان های مارکسیستی، تجزیه طلب و منافقین" وابسته بوده اند همزمان نیز، با "طرح های براندازی" ایالات متحده آمریکا ارتباط داشته اند.
کد مطلب : 250036