توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲
آیت الله موحدی‌کرمانی در نماز جمعه:
به ترامپ می‌گویم که دوران قلدری و زور گویی به پایان رسیده است
خطیب نماز جمعه تهران گفت:برخی گمان می‌کنند بیت المال بدون صاحب است، اما دزدی از بیت المال خطرناک‌تر از دست بردن در جیب افراد است.
به ترامپ می‌گویم که دوران قلدری و زور گویی به پایان رسیده است
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز؛ آیت الله موحدی‌کرمانی خطیب موقت جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پایتخت، گفت:هرگاه غضب وارد می شود، عقل می رود و در نتیجه انسان همواره باید مراقب باشد که در صورت خشم کنترل خود را از دست ندهد.افراد گناهکار و بی بند وبار ممکن است مرتکب گناهان بزرگی شوند که تنها مجازات دنیوی آن اعدام باشد. 
 
خطیب موقت نماز جمعه گفت:انسان‌هایی که سرمایه تقوا دارند موفق می‌شوند،آنها هنگامی که شیطان دام خودش را برای فریب انسان گسترش داده به یاد خدا خواهند بود و فریب شیطان را نخواهند خورد.
 
وی ادامه داد: انسان‌هایی که سرمایه تقوا دارند در مواجهه با شیطان به یاد خدا خواهند بود و از یاد اوغافل نیستند. شیطان قسم خورده و گفته من فرزندان آدم را فریب خواهم داد و در این هدف خود مصمم است، به همین دلیل برای مصون بودن از این فریب‌ها باید به یاد خدا باشیم.
 
آیت الله موحدی کرمانی درباره برخی توطئه‌های اخلاقی در فضای مجازی علیه کشورمان و لزوم اقدامات مسئولان در پاسخ به این توطئه ها، عنوان کرد: توصیه من به مسئولان فضای مجازی کشور این است نسبت به وجود برخی صحنه‌هایی که در فضای مجازی وجود دارد هوشیار باشند، زیرا موجب گمراهی جوانان ما می‌شود.
 
وی ادامه داد: آنها باید هوشیار باشند تا چنین صحنه‌های دیگر تکرار نشود. پرسش من از مسئولین این است که شما در برابر این توطئه‌ها چه عملی انجام می‌دهید و چگونه می‌خواهید ایمان جوانان را در برابر آن حفظ کنید.
امام جمعه موقت تهران در ادامه بیانات خود درباره برخی افراد که از بیت المال دزدی می‌کنند تصریح کرد: کسانی که به بیت المال دست اندازی می‌کنند و مال مردم را به چنگ می‌آورند من به آنان هشدار می‌دهم که شما توسط خداوند به آتش  سختی وعده داده شده اید.
 
وی افزود: تصور آن‌ها این است که، چون بیت المال نگهبانی ندارد به همین دلیل هرچقدر می‌خواهند می‌توانند برداشت کنند؛ اما من به آن‌ها می‌گویم این کار شما بسیار بدتر و خطرناک‌تر  از سرقت از جیب افراد است، زیرا این پول سرمایه و موجب حیات جامعه است، چون با همین پول جامعه اسلامی روی پای خود می‌ایستد و اگر این پول را نداشته باشند دچار فقر خواهد شد
 
آیت الله موحدی کرمانی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه بابیان اینکه حدود 17میلیون نفر در مراسم اربعین شرکت کرده اند که حدود 2 میلیون نفر آنها از ایران بوده اند افزود: این حضور در اربعین پیامی بزرگ دارد و در عین اینکه 40 شهادت امام حسین است، اما در کنار تسلیت، تبریک هم می گویم زیرا امام حسین (ع) یک تنه بر دنیای کفر غالب شد.
 
امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: سرنوشت آمریکا، وهابیت و رژیم صهیونیستی سرنگونی است و من به ترامپ می گویم دوران زور گویی وقلداری رو به افول است و کشورهای اروپایی همپیمانت هم خسته شده اند، آمریکا روز به روز منفورتر و منزوی تر می شود و در همین راستا هم در اجلاس سه جانبه ایران ترکیه و آذربایجان  شاهد بودیم که هر سه کشور بر ادامه همکاری با تهران تاکید کردند.
 
وی در رابطه با قتل روزنامه نگار منتقد عربستانی گفت: قتل خاشقجی رژیم سفاک عربستان را به کلی منفور کرد، آمریکا و حامیان آن سردرگم هستند که چه کاری انجام دهند، آنها نمی دانند که همچنان می توانند از این گاو شیرده به صورت میلیاردی سود استفاده بببرند و به حمایت های خود ادامه دهند و یا اینکه برای اولین بار صدقی نشان داده و این رژیم کودک کش را محکوم کرده و دست از حمایت آن بردارند.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران آیت الله موحدی کرمانی خاطرنشان کرد: به دولت پاکستان هشدار می دهم که نسبت به آزادی مرزبانان ما که توسط گروهک تروریستی در این کشور ربوده شده اند اقدامی عاجل به عمل آورند.
کد مطلب : 245726