توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
حرف حقی که واحدی را بدجوری سوزانده!
طی روزهای گذشته پخش فیلمی از جلسه مجلس خبرگان رهبری در 14 خرداد 68 که در آن رهبر عزیز انقلاب و امام المسلمین در یک شکست نفسی تمام سعی می کند بار رهبری را به راحتی قبول نکند و به دوش نکشد، لاشخورهای سیاسی فراری خارج از کشور را برای چند روزی (تا اطلاع مردم از عمق ماجرا) به لجن پراکنی وادار می سازد.
حرف حقی که واحدی را بدجوری سوزانده!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز طی روزهای گذشته پخش فیلمی از جلسه مجلس خبرگان رهبری در 14 خرداد 68 که در آن رهبر عزیز انقلاب و امام المسلمین در یک شکست نفسی تمام سعی می کند بار رهبری را به راحتی قبول نکند و به دوش نکشد، لاشخورهای سیاسی فراری خارج از کشور را برای چند روزی (تا اطلاع مردم از عمق ماجرا) به لجن پراکنی وادار می سازد.
 
بنا بر این گزارش، اما ماجرای این فیلم به خوبی از سلامت نفس و میل نداشتن به دست یابی شخص حضرت آقا به بالاترین منصب چون منفعت طلبان حکایت دارد که حاضر نیستند ردای رهبری را به هر ترفندی به دست بیاورند. مطلبی که هر بیننده منصفی را به شهادت در این خصوص وا می دارد.
 
به گزارش خبرنگار ما یکی از این افراد نیز مهاجرانی بود که در مطلبی با بیان حقایق آن روزها، آبی بر آتش لاشخورها ریخت که این مواضع وی به کام مشاور کروبی خوش نیامد و وی در پست های گوناگونی با فحاشی به مهاجرانی نشان داد که بدجوری این حقیقت وی را سوزانده است!
 
واحدی در یکی از پستهایش مهاجرانی را آشغال خطاب کرده و در مورد وی چنین نوشته است که:
 
 
 
به گزارش عصر امروز این نوع سخن از واحدی که خود را تا کنون خیلی صبور و اهل منطق نشان می داد حکایت از این دارد که در فتنه اخیر بدجوری از مردم رودست خوردند که فعلا به زمین و زمان در حال دشنام دادن می باشد!؟
کد مطلب : 227005