توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۱
12 فروردین از ایام الله می باشد
امروز یکی از ایام الله و انتخاب حکومت جمهوری اسلامی بعد از حکومت ۵ ساله امیرالمومنین علی علیه السلام می باشد و این امر؛ آرزوی معصومین و پیامبران الهی و علمای بزرگ شیعه از صدر اسلام تا کنون بوده است.
12 فروردین از ایام الله می باشد
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز امروز یکی از ایام الله و انتخاب حکومت جمهوری اسلامی بعد از حکومت ۵ ساله امیرالمومنین علی علیه السلام می باشد و این امر؛ آرزوی معصومین و پیامبران الهی و علمای بزرگ شیعه از صدر اسلام تا کنون بوده است.

بعد از شهادت امامان معصوم علیهم السلام و غیبت امام زمان (عج) ‌علماء و فقهاء و مبارزین زیادی تلاش کردند تا حداقل شبیه حکومت اسلامی شکل بگیرد بویژه طی یکصد سال مبارزه و دربدری و آوارگی و زندان و ایثارِ روحانیت شیعه بود که حاصل آن منتج به جمهوری اسلامی گردید.

اولین و آخرین این راه از صنف روحانیت بوده که امام خمینی(ره) نمونه بارز آن بوده است. اگر برای شکل گیری جمهوری اسلامی حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار شهید داده ایم اما برای حفظ و نگهداری آن تاکنون حدود ۲۴۰ هزار شهید و۴۴ هزار آزاده که شکنجه های طاقت فرسا درزندانهای عراق متحمل شده و بیش از۵۰۰ هزار جانباز باضافه خسارتهای مالی و روحی و روانی هزینه گردیده است که این اواخر شهدای هسته ای بویژه فخری زاده و حاج قاسم عزیز را تقدیم نموده ایم. آیا در قیامت می توانیم پاسخ اینهمه افراد از جان گذشته و ایثارگر را بدهیم .

جمهوری اسلامی با ۹۸/۲ آراء مردم انتخاب و بعنوان مردمی ترین حکومت در طول تاریخ جهان به ثبت رسید و لذا کسانیکه امروز مداوم دم از رفراندوم می زنند اینها غافل و جاهل نیستند اینها قطعا خائن و نفوذی هستند و در هیچ کجای دنیا برای انتخاب حکومت بیش از یکبار رفراندوم نمی گذارند مگر انقلاب شود و یا اتفاق دیگری افتاده باشد.

خدا را شاکریم که در فضائی نفس کشیده و زندگی می کنیم که ولایت فقیه در راس آن قرار داشته و ما را هدایت می فرمایند تا بتوانیم در راستای مقدمات ظهور قدم برداریم و امید آن می رود در۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با انتخاب یک رئیس جمهور انقلابیِ دلسوز و پرتلاش کشور را در راستای وصیت نامه امام عزیز و شهدای گرانقدر؛ ازدست نااهلان نجات دهیم. ان شاءالله

۱۲  فروردین  ۱۴۰۰  فرهادنیا
کد مطلب : 295901