توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۴
مقتدر پیروز
رهبر مقتدر ایران در درس خارج فقه ( ۲۶ شهریور۹۸) نکات مهم ورعایت خطوط قرمز حضور در سازمان ملل را برای هیئت ایرانی ترسیم فرموده وضمن علنی نمودن آن؛ مردم ایران را در جریان خطوط ابلاغی که منزوی نمودن آمریکا و اروپا مقصود نظر بود قرار دادند.
مقتدر پیروز
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز رهبر مقتدر ایران در درس خارج فقه (۲۶ شهریور۹۸) نکات مهم ورعایت خطوط قرمز حضور در سازمان ملل را برای هیئت ایرانی ترسیم فرموده و ضمن علنی نمودن آن؛ مردم ایران را در جریان خطوط ابلاغی که منزوی نمودن آمریکا و اروپا مقصود نظر بود قرار دادند.

خوشبختانه رئیس جمهور محترم و وزیر امورخارجه با رعایت شرائط ابلاغی حضرت آقا؛ دراین مرحله توانستند نمره قبولی را بدست بیاورند البته چند نقص و غفلت در این سفر وجود داشت از جمله:

۱- سران اروپا پیش از ملاقات بارئیس جمهور کشورمان طی یک بیانیه مشترک، کشور ایران را به دست داشتن در موضوع آرامکو عربستان متهم کردند، که انتظار می رفت آقای روحانی بغیر از مصاحبه ای که انجام دادند یک بیانیه شدید الحنی صادر می کردند که متاسفانه نکردند؟

۲-دربین مذاکرات خود با اروپائیان اظهار داشتند که: برجام حداقل است. که این
موضوع می تواند یک پالس انفعالی و از موضع ضعف برای مذاکره مجدد بادشمن
در مراحل بعدی باشد. 

بنابراین درمجموع سفر این دوره هیئت ایرانی نسبت به سالهای گذشته از یک موضع قوی و عزتمندانه ای برخوردار بود ضمن اینکه؛ دلالی چند ماهه فرانسه برای روبروساختن روسای جمهور ایران با آمریکا، بی نتیجه ومفتضح گردید. که
راهبرد رهبرمقتدر همیشه پیروز انقلاب؛ ضربه دیگری برپیکر استکبار جهانی وارد
ساخت.

نکته دیگر اینکه: بارائول مارک گرشت، افسر سابق سازمان سیا آمریکا اظهار داشت: [فکر می کنم رهبر عالی ایران درپی کشاندن ترامپ به یک نبرد سیاسی است‌. رهبر ایران موفق ترین رهبر خاورمیانه از جنگ جهانی دوم به این سو است. آیت الله خامنه ای فوق العاده باهوش و از مهارتهای ممتاز و استعداد عالی برخورداراست. من می توانم برمبنای مستندات آماری بگویم که رهبر ایران قطعاً برتر از ترامپ و در نقطه مخالف او قرار دارد. و چگونه رهبرعالی ایران؛ ترامپ را پشت سر گذاشت او موفقترین رهبر خاورمیانه در۷۵ سال گذشته است.]

مطالب فوق از زبان ونگاه یک دشمن چهل ساله است که مسئولین جمهوری اسلامی باید قدر رهبر مقتدر همیشه پیروز خود را دانسته و قدم به قدم منویات و دستورات معظم له را در سیاست داخلی و خارجی در دستور واقعی باور و کار خود قرار دهند.

 ۶ شهریور ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 269603