توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸
چون دولت خیلی موفق بوده طرف مطمئنِ رای می آورد؟!
قاعده بازی در دولت خیلی راستگویان!؟ اصلاح طلب و اعتدالی با بازی استعفای بطحایی وزیر پیشین آموزش و پرورش وارد فاز جدیدی شده است.
چون دولت خیلی موفق بوده طرف مطمئنِ رای می آورد؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز قاعده بازی در دولت خیلی راستگویان!؟ اصلاح طلب و اعتدالی با بازی استعفای بطحایی وزیر پیشین آموزش و پرورش وارد فاز جدیدی شده است.

بنا بر این گزارش، بازی تکذیب و تایید و مسخره گرفتن افکار عمومی مردم توسط وزارت آموزش و پرورش با تایید استعفا و پذیرش آن توسط روحانی در حالی دیروز به پایان رسید که سئوالات جدید و جدی برای مردم مطرح شده است. هر چند امیدی نمی رود که به پاسخهای صادقانه ای در این خصوص دست یابیم!؟

به گزارش خبرنگار ما در حالی که در طول سالهای گذشته رسم بر این بوده است که همه از مجلس و سایر مناصب تلاش می کنند تا به وزارت برسند در دولت اصلاح طلبان قاعده برعکس شده است و وزرا از مقام خود استعفا می دهند تا با رقابت با سایرین خود را به مجلس برسانند!

اینکه حقیقت ماجرای استعفا و پذیرش آن چه بوده است باید منتظر بمانیم تا در سالهای آینده شاید پرده از این راز ابهام آلود کنار برود ولی قطعا مشکلات و مسائل اخیر پیش آمده در سطح آموزش و پرورش کشور که واکنش های گسترده ای را که حتی پای مراجع عظام تقلید را هم به میان کشید در روند این استعفا بی تاثیر نباشد.

ماجرای سند 2030 یونسکو که بارها با هشدار دلسوزان مواجه شد اما متاسفانه در آموزش و پرورش در حال اجرا می باشد که نمونه های رقص ها و آوزهای درز کرده در فضای مجازی و کلاسهای آنچنانی به عنوان آموزش جوانان و نوجوان برای پیشگیری از خطرات جنسی فقط گوشه ای از خیانت به نسل انقلاب می باشد که توسط عوامل نفوذی در این وزارتخانه در حال پیگیری می باشد و متاسفانه سکوت دولتیان نیز خود نمونه ای دیگر از بی توجهی به مهمترین پایگاه تربیت نسل آینده کشور گواهی دیگر بر مصائب این روزهای این وزارتخانه می باشد نمی تواند، در روند این استعفا بی تاثیر بوده باشد.

به هر حال هر چه بود فعلا این استعفا نیز تمام شد ولی ای کاش وزرای دیگری همچون زنگنه نیز که در حال نابودی سنگر دفاع صنعت نفت و گاز در مقابل تحریمها می باشند نیز از این فرصت استفاده می کردند و استعفا می دادند تا خیر نداشته شان از سر مردم کم می شد؟!
کد مطلب : 262600