۴
توصيه به ديگران
۱
شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۲
از تلاش برای حذف آرمان خمینی(ره) تا تلاش برای حذف نام خمینی شهر اصفهان!
مهدی خزعلی هم اکنون کمپین نظرسنجی برای تغییر اسم خمینی شهر اصفهان به نام دیگری را تبلیغ می کند!؟
از تلاش برای حذف آرمان خمینی(ره) تا تلاش برای حذف نام خمینی شهر اصفهان!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز همه دیگر کم و بیش مهدی خزعلی کسی که در فتنه 88 همه هستی خود، حتی آغوش گرم خانواده پدری خود را برای دفاع از دروغ بزرگ تقلب و ایستادگی در برابر آرمان خمینی(ره) کبیر از دست داد می شناسند.

بنا بر این گزارش این خود بزرگ بین متوهم در آن سالها سعی می کرد از احساسات مردم به امام(ره) برای بهره برداری های سیاسی خود سوء استفاده نماید و چون موفق نشد هم اکنون تلاش می کند تا حتی نام امام(ره) را هم حذف نماید!

به گزارش خبرنگار ما جناب دکتر! مهدی خزعلی که بواسطه دروغها و توهمات بیش از حدش از شرکت در نمایشگاه کتاب تهران بازمانده است پس از آنکه با عصبانیت نامه سرگشاده و تهدیدآمیزی به دکتر روحانی رییس جمهور و وزیر ارشاد منتشر نمود، هم اکنون کمپین نظرسنجی برای تغییر اسم خمینی شهر اصفهان به نام دیگری را تبلیغ می کند!؟به گزارش عصر امروز این موج سوار مذبذب هرزگاهی با توجه به وزش باد به هر سو می غلطد تا نکند از غافله عقب بیفتد روزی اگر مطاع حزب الهی بودن پول داشته باشد به آن سو می رود و امروز که اجانب به خمینی زدایی پول می دهند به این سو غش کرده است.

وبهترین تعریف از این افراد را پيامبر اکرم(ص) در حديثى آورده است ایشان فرمودند: «اِنّى لاْ أَخافُ عَلى أُمَّتى مُؤْمِناً وَ لامُشْرِكاً، اَمَّا الْمُؤمِنُ فَيَمْنَعُهُ اللهُ بِايِمانِه؛ وَ اَمَّا الْمُشْرِكُ فَيَخْزيهُ اللهُ بِشِرْكِهِ، وَلكِنِّى أَخافُ عَلَيْكُمْ كُلّ مُنافِق علیمُ الِلسّانِ، يَقُولُ: ماتَعْرِفُونَ وَ يَفْعَلُ ما تَنْكُروُنَ»، می‌فرمايد:
«من بر اُمّتم نه از مؤمنان بيمناكم، نه از مشركان، اما مؤمن ايمانش مانع ضرر اوست و اما مشرك خداوند او را براى شركش رسوا مى‌كند، ولى من از «منافق» بر شما مى‌ترسم كه از زبانش علم مى‌ريزد [و در قلبش كفر و جهل است] سخنانى مى‌گويد كه براى شما دلپذير است، اما اعمالى [در خفا] انجام مى‌دهد كه زشت و بد است»
 
مرحوم طبرسي، علامه طباطبايي و فخر رازي معتقدند که منافقين بخاطر جلوه دادن يک شخصيت متين و ظاهر صلاح در نزد مؤمنين به رياکاري مي پردازند، چيزي مي گويند که به آن عمل نمي کنند، به دنبال کسب چهره اي مصنوعي، در پي فريب مردم دوانند و جز اندک به ياد خدا و ذکر او نمي پردازند.
کد مطلب : 116649
طالب قطبی
France
۱۳۹۴-۰۲-۱۲ ۲۱:۵۲:۳۴
سلام این دیوانه را اینقدر بزرگش نکنید
هر احمقی هر غلطی کرد یهویی تیتر رسانه ها می شود
ولش کنید به حال خودش تا در حماقت خودش بیشتر غرق شود
 
United Kingdom
۱۳۹۴-۰۲-۱۳ ۰۸:۴۱:۴۰
برای خمینی شهر - خمینی شهریها تصمیم خواهند گرفت نه هر ننه قمری که سر از تخم در اورده اصلا میدونی خمینی شهر کجاست و چه شیرمردانی داره
 
شیمحمدی
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۰۹:۲۱:۰۱
مرگ بر منافق این یارو خزعلی جوجه منافق که عددی نیست ..هر که با ال علی در افتاد..ور افتاد..
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۸ ۱۷:۵۳:۳۵
ساکن خمخانه را مقصد می است عارفان را شور و حالت از نی است آن خمینی مقصد ماشد که او . هم خم است و هم می است و هم نی است بله افتخار مرد خداست خمینی این بدبخت چی !فزادهم الله مرضا×