توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۷
درود و رحمت الهی بر سرداران دفاع از وطن که در میدان حضور فیزیکی دارند نه مجازی!
سران قوا مثل فرمانده لشگری هستند که باید درخط مقدم وصف مبارزه بوده واز شجاعت و ایثار و دلسوزی و تعهد و خلوصِ بیشتری نسبت به دیگران برخوردار باشند مثل فرماندهان لشگرها در دفاع مقدس و مدافعین حرم و همه صحنه های نبرد.
درود و رحمت الهی بر سرداران دفاع از وطن که در میدان حضور فیزیکی دارند نه مجازی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سران قوا مثل فرمانده لشگری هستند که باید درخط مقدم و صف مبارزه بوده و از شجاعت و ایثار و دلسوزی و تعهد و خلوصِ بیشتری نسبت به دیگران برخوردار باشند مثل فرماندهان لشگرها در دفاع مقدس و مدافعین حرم و همه صحنه های نبرد.

و لذا فرمانده لشگری که بخاطر اینکه فرمانده دیگری (قالیباف) بلحاظ احساس مسئولیت؛ در روز قبل جلسه؛ برای بررسی میدانی بیماران کرونائی و دلجوئی از کادر پزشکی بیمارستان امام خمینی حضور داشته و احتمال کرونائی بودن را داشته و جلسه مهم اقتصادی سران قوا را لغو می کند برای ... خوب است نه در قرار گرفتن چنین جایگاه مهم.

جلسه اقتصادی سران قوا آنقدر مهم است که تصمیمات و مصوبات آنها؛ حکم قانون را داشته و نیازی به تصویب مجلس و تائید شورای نگهبان ندارد. (یعنی تسریع در تصمیمات و اجراء آن؛ بدون فوت وقت) متاسفانه آقای روحانی اکثر شوراهای عالی را که ریاست آنرا بعهده دارد بخاطر بی رغبتی و عدم مسئولیت پذیری و بعضاً عدم تحمل نظرات سایر اعضاء از جمله؛ رحیم پور ازغدی؛ ضرغامی؛ قالیباف و امثالهم را تعطیل نموده و برای خود حقِ وتو قائل میشود. در حالیکه؛ کسی حق ندارد جلسات مهم کشور را به دلائل واهی وبی مسئولیتی تعطیل کند‌.

آقای روحانی ضمن داشتن ادعای عقل و احتیاط، اعلام کرده که ستاد کرونا به ایشان گفته که در این جلسه شرکت نکند.

یک سئوال؟ این ستاد کرونا؛ ویژه رئیس جمهور است یا شامل سران دیگر قوا نیز می شود؟ آیا این ستاد کرونا برای مردم و نیروهای داوطلب که در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و عمومی همکاری کرده و افرادیکه داوطلبانه برای غسل و کفن و دفن کردن جان باختگان کرونائی در بهشت زهرا(س) و سایر مکانهای ایچنینی، بی ریا و بدون ادعاء و گمنام حضور مستمر دارند حساسیت و یا دستورالعملی دارد؟ یا جان روحانی به اندازه همه ملت ایران برتری دارد؟

ستاد کرونا چگونه است که در ایام معرفتی و معنوی؛ مثل شبهای رمضان و احیاءها و دهه محرم و اربعین حساس و فعال شده و دستور تعطیلی صادر می کند اما برای سایر موارد؛ به یک بیانیه و تذکر اکتفا می کند؟

و در یک کلام: رئیس جمهوری که ۸ ماه است در اطاق در بسته پنهان شده و حاضر نیست برای مِلت خود در صف اول مبارزه قرار گرفته و حتی جلسات سه نفره را تعطیل می کند برای نبودن! خوب است و همان بهتر که نباشد!

در پایان درود و رحمت الهی بر آقایان رئیسی و قالیباف و همه مسئولین دلسوز و فرماندهان نظامی که بصورت میدانی برای امنیت و رسیدگی به مشکلات کشور و دلگرمی مردم به سفرهای استانی رفته و جانانه پیگیر حل معضلاتی هستند که دولت روحانی و مجلس دهم بجای گذاشته اند.

 مهر ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 288559