توصيه به ديگران
۰
جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۶
اعمال محدودیت جدید توئیتر علیه حساب ترامپ
شبکه اجتماعی توئیتر در اقدام جدیدی لایک کردن توئیت‌های دونالد ترامپ در خصوص انتخابات این کشور را محدود کرده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، شبکه اجتماعی توئیتر در تازه‌ترین اقدام خود علیه توئیت‌های انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که نتیجه این انتخابات را به چالش می‌کشد، محدودیتی را برای لایک کردن این گونه پیام‌ها اعمال کرد.

این محدودیت به گونه‌ای است که اگر کاربری بخواهد اینگونه پیام‌های توئیتری ترامپ را لایک کند با پیامی با مضمون ”این ادعا در خصوص تقلب در انتخابات قابل قبول نیست“ مواجه می‌شود.

توئیتر پیش از این، همه پیام‌های توئیتری ترامپ را که نتیجه انتخابات را به چالش کشیده بود، نشان دار کرده و در زیر همه این پیام‌ها به این نکته اشاره کرده است که این ادعاها مورد قبول نیست.

این اقدام جدید پس از آن روی می‌دهد که ترامپ بار دیگر با طرح ادعای تقلب در انتخابات آمریکا گفت که در این انتخابات تقلب صورت گرفته، اما "ما پیروز خواهیم شد. "

ترامپ افزوده بود: "این بسیار غم انگیز است که بگوییم در انتخابات تقلب شده است. نتیجه این انتخابات باید برگردد. ما با اختلاف زیادی در ایالت پنسیلوانیا برنده شدیم. "

رئیس جمهور شکست خورده آمریکا افزود: برخی از افراد ۲ تا ۳ رای در خانه‌های خود دادند. افرادی که مرده بودند هم برای رای‌گیری ثبت نام کردند. ما قضاتی داریم که از تصمیم گیری می‌ترسند.

ادعای مکرر ترامپ در حالی مطرح می‌شود که "جو بایدن" با کسب ۳۰۶ رای الکترال در برابر تنها ۲۳۲ رای ترامپ، به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد و کامالا هریس نیز به عنوان نخستین زن، به عنوان معاون رئیس جمهوری این کشور برگزیده شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران این نامزد حزب دموکرات در سومین دور نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در انتخاباتی نفس‌گیر ابتدا با هم‌حزبی‌های خود به رقابت برخاست و سرانجام در ماه اوت به عنوان نامزد رسمی این حزب برای رقابت با دونالد ترامپ، رئیس جمهور چهل و پنجم و نامزد حزب جمهوریخواه برگزیده شد.
کد مطلب : 290664
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند