توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
واکنش لهستان به توئیت ظریف درباره نشست ورشو
وزارت خارجه لهستان به توئیت وزیر امور خارجه ایران درباره نشست ورشو واکنش نشان داد.
واکنش لهستان به توئیت ظریف درباره نشست ورشو
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، حساب کاربری وزارت خارجه لهستان در توئیتر در واکنش به توئیت محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درباره نشست ضدایرانی ورشو نوشت: «لهستان تروریسم را در هر شکلی محکوم می‌کند. واکنش به حمله تروریستی در جاده خاش ــ زاهدان نمی‌تواند متفاوت باشد، «نه» به خشونت. هیچ تروریستی امروز در ورشو حضور ندارد. این دموکراسی، آزادی بیان و همبستگی است».

 
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان شب گذشته در واکنش به نشست ضدایرانی ورشو در حساب توئیتری خود نوشته بود: همان‌طور که ایران، روسیه و ترکیه آماده شرکت در نشست سوچی برای کار در خصوص صلح در سوریه می‌شوند و دادگاه سازمان ملل بهانه‌های آمریکا را رد می‌کند و آماده حکم دادن علیه دزدی آمریکا از اموال مردم ایران می‌شود، مقامات متزلزل ترامپ سعی در پنهان کردن قانون‌گریزی همیشگی و انزوای جهانی خود پشت نمایش ورشو دارند.

 
وی ادامه داد: تصادفی نیست که ایران در همان روز آغاز "سیرک ورشو" هدف ترور قرار می‌گیرد؟ خصوصاً وقتی گروه‌های هم‌قطار تروریست‌ها از خیابان‌های ورشو به شادی می‌پردازند و با ربات‌های توئیتری خود از آن حمایت می‌کنند؟ به‌نظر می‌رسد ایالات متحده همیشه همان گزینه‌های اشتباه را انتخاب می‌کند اما انتظار نتایج متفاوتی دارد.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 251586