۲
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۹
اسامی بهبود یافتگان بیماری کرونا با رعایت دستور حکیم سنتی
امروز آقای صادقی مدیر این مرکز با ارسال اسامی افرادی که بوسیله سه نوع عسل و دستورات تغذیه ای ایشان بهبود یافته اند را برای ما ارسال کرده است که ما با حذف شماره تماس آنها که در آرشیو سایت موجود است آن را منتشر می نمایم.
اسامی بهبود یافتگان بیماری کرونا با رعایت دستور حکیم سنتی
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز هفته گذشته بود که نامه مدیر یک مرکز پژوهشی به عصر امروز مبنی بر یافتن درمان بیماری کرونا بوسیله عسل طبیعی را در سایت منتشر نمودیم. ( این خبر را اینجا ملاحظه نمایید).

بنا بر این گزارش اما امروز آقای صادقی مدیر این مرکز با ارسال اسامی افرادی که بوسیله سه نوع عسل و دستورات تغذیه ای ایشان بهبود یافته اند را برای ما ارسال کرده است که ما با حذف شماره تماس آنها که در آرشیو سایت موجود است آن را منتشر می نمایم و از مقامات مسئول مخصوصا در وزارت بهداشت تقاضا داریم به ادعای ایشان توجه نمایند بلکه ان شاءالله بتوانیم بر این بیماری با راه حل ساده ای غلبه پیدا نماییم.

قابل ذکر است که همه بهبود یافتگان با این مرکز اجازه نشر اسامی آنها را داده است و این مرکز بر اساس همین نام آنها را برای انتشار در اختیار ما قرار داده است.

کد مطلب : 279829
۱۳۹۹-۰۱-۱۱ ۰۷:۲۲:۴۲
وقتی وزارت بهداشت نه حاضر به پذیرش این روش است و نه با صادقی به عنوان شیاد برخورد می کند، معنیش فقط این است که مافیای پزشکی با کمال میل حاضر است مردم از کرونا بمیرند اما طرف طب سنتی نروند.
 
حسن
۱۳۹۹-۰۱-۱۲ ۰۹:۵۸:۴۵
بعنوان یک پژوهشگر، از روزی که شروع به بیان کردن این روش درمانی شده، و به بیش از 120 خبرگزاری و مقامات دولتی و لشگری و کشوری اطلاع رسانی شده است، نه تنها کسی به این مهم توجهی نکرده، بلکه در تایید حرف شما، حتی هیچکس به ایشان اعتراضی هم نکرده است. که کاش حداقل کسی می آمد و ایشان را زندانی چیزی میبرد! تا شاید حداقل از اون طریق حاضر به شنیدن حرف هایشان و دیدن مدارک پزشکی بهبودیافتگان میشدند. واقعا جای تاسف است. و اینکه اینقدر بیخیال هستند و بی توجه، واقعا قابل تامل هست. (41245)