توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳
چرا ویروسِ کرونا فروکِش نمی کند؟
چگونه ممکن است که قویترین پزشکان ایرانی وجود داشته باشند اما پیشرفت مناسب و محسوسی مشاهده نشده و بلکه آمار و تلفات هم افزایش یابد و همه تقصیرها هم فقط به گردن مردم انداخته شود.
چرا ویروسِ کرونا فروکِش نمی کند؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز سئوالات و ابهامات زیادی در خصوص مدیریت ستادملی کرونا وجود دارد که اذهان عمومی را بخود مشغول کرده است از جمله: بیش از دوماه است که دقت و رعایت مردم در خصوص ویروس کرونا؛ نسبت به گذشته بیشتر و بهتر شده است؛ اما علیرغم اجراء دستورالعملهای ابلاغی؛ مشاهده می شود که مبتلایان و فوتیها افزایش چشمگیری یافته اند.

همانگونه که قبلا نیز اشاره شد اکثر افرادی که در این ستاد تصمیم گیرنده هستند همانهائی می باشند که در طی ۷ سال گذشته بر کشور مدیریت کرده و در بحرانها ناتوان و عاجزند و الان هم همین است و ضمن اینکه: اینگونه به نظر می رسد که یک دست پنهان در مدیریت کنترل این بحران وجود دارد که مردم مشغول باشند تا خواسته دیگری به جز حل این مشکل را طلب نکنند و چه بسا مستمسکی قرار گرفته که حداقل تا انتخابات ۱۴۰۰ ادامه پیدا کند.

البته بعید هم نیست که با روی کارآمدن قطعی بایدن بعنوان رئیس جمهور آمریکا؛ این ویروس به طریق معجزه آسائی در ایران فرو کش کند. در جلسه اخیر ستاد کرونا؛ حضرت آقا با جریمه نمودن افراد بدون ماسک و بگیرو ببندها؛ اظهار ناراحتی و مخالفت کردند و از اینکه از پزشکان سنتی بهره گیری نمی شود؛ اعتراض و انتقاد داشتند و لذا وزیر بهداشت دو سه روز بعد از فرمایشات رهبری؛ چهار داروی گیاهی را برای این منظور تجویز نمودند.

از طرفی درآستانه شب اول قرنطینه دوهفته ای که یک اقدام ملی است به ناگاه دونفر از معاونین وزیر بهداشت بطریق مشکوکی استعفاء می دهند که لازم است قوه قضائیه سریعا ورود کرده و عملکرد گذشته این دونفر مستعفی مورد باز خواست قرار گیرد.

چگونه ممکن است که قویترین پزشکان ایرانی وجود داشته باشند اما پیشرفت مناسب و محسوسی مشاهده نشده و بلکه آمار و تلفات هم افزایش یابد و همه تقصیرها هم فقط به گردن مردم انداخته شود.

به نظر نویسنده این مدیریت فشل و بی عرضه ستاد کروناست که توان حل این مشکل را نداشته و روح و روان و جسم مردم را به خود مشغول کرده است. ظواهر امر اینگونه نشان می دهد که مردم با قرنطینه خانگی و بهره گیری از داروهای سنتی و تقویتی بهتر توانسته اند مدیریت کرده و بهبود یابند.

۳ آذر ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 290538
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند