توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۴
چرتکه ای به وسعت زندگی!
بعضی وقت ها، مسائل تاریخی را که می شنویم، انگشت حیرت به دهان می گیریم که مگر ممکن است؟! و شاید با خود زمزمه کنیم که چقدر مردم آن روز سبک سر و یا کم خرد بوده اند که چنین و چنان شد!! و اگر ما بودیم...
چرتکه ای به وسعت زندگی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز، امروزه با دیدن برخی مواضع و حرف ها، دیگر مسائل تاریخی برایمان غریبه و دور از ذهن نیست. اینکه می شنویم در نظام اسلامی برخی دربدران ینگه دنیا! و سازش با کد خدا آنقدر وقیح شده اند که از آزادسازی مشروب و مواد مخدر و... آنهم در روزنامه ای که مستقیما از بیت المال ارتزاق می کند، سخن به میان می آورند و کسی در این میان حتی تکانی به جهت اعتراض به خود نمی دهد یا اینکه نماینده ای نگون بخت، گردن شکسته و دست ناقص خود را منگنه به حجاب می کند و به شکل کاریکاتوری و کودکانه! چادر این ارثیه فرهنگی را، به راحتی یک لیوان آب خوردن زیر سئوال می برد، و از کسی، کمتر صدایی در می آید.

داستان های سلبیریتی هایی که با پول مردم زلزله زده که این روزها، سرما و بارندگی بر مشکلاتشان افزوده، امارت و سفرهای خارجی و... جفت و جور کرده و به بنی بشری، پاسخگو نیستند و جالب اینکه همچنان میان فرش قرمز و آبی جشنواره ها غش و ضعف می روند و میان هلهله و سوت و کف جاهلان گم می شوند و در فضای اینستاگرامی و تلگرامی، برو و بیایی دارند و یا ماجرای سیاه نمایی های مسئولین مملکتی در تریبون های عمومی برای دور زدن باورهای انقلابی و رسیدن به ترامپیسم! که هنوز مشتری های پر و پا قرص دارد و آغوش ها برای سرکیسه شدن های سیاسی، باز باز است.

ماجرای جویده شدن حیا در وسط خیابان ها توسط موریانه های تباهی، و بی حجابی و بی غیرتی حاصل از آن، آنهم در سکوت سرسام آور ناشی از بهت و رضایت! و یا دله دزدی ها از جیب مردم، که نوسانات نرخ ارز و سکه، وسوسه ای فراگیر ایجاد و باتلاقی به وسعت یک دنیا! فراهم کرده که اسیران بی شمارش این روزها در فلاکت ثروت اندوزی گرفتار و آن را هنجار پنداشته اند و قناعت را بی هنجاری! عطش زنانه برای رفتن به ورزشگاه های مردانه و لگدکوب کردن احکام دینی و معرکه گیری سیاسیون در نظام انقلابی برای این جماعت بی عار و... یا نشست و برخاست صاحبان علم، با فرقه های ضاله و دست ساز انگلیسی و کشیدن لحاف توجیه برسر و آوردن دلایل بنی اسرائیلی برای لاپوشانی افتضاح به بار آمده و غیبت جماعت معترض در این بین و...

می شود همچنان نوشت.... چرتکه بیندازیم و ببینیم وسط این شلوغی، کجا ایستاده ایم و چه می کنیم!!! و آیندگان چگونه در مورد ما قضاوت خواهند کرد.

#بازی - سازش
کد مطلب : 247536