توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵
انتظارات مردم از مجلس یازدهم
اصلاح قانون مالیاتی و برخورد شدید قانونی باکسانی که بواسطه رانت و ارتباط با مراکز قدرت و ثروت از پرداخت مالیات فرار کرده و یا از تخفیفهای نجومی برخوردار می شوند.
انتظارات مردم از مجلس یازدهم
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در مطلب قبل برخی از انتظارات مردم از مجلس جدید را خدمتتان ارائه کردیم که اینجا می توانید مشاهده نمایید.

در ادامه بخش دیگری از مطالبات مردم از مجلس انقلابی جدید را در ادامه مشاهده می نمایید:

۱- ملزم نمودن بانکها به خروج ازبنگاه داری وهدایت به وظایف اصلی بانکداری.

۲- تحقیق و تفحص از فدراسیونهای ورزشی بویژه فوتبال و اصلاح ساختار آنان و جلوگیری از هدر رفت ثروت ملی برای جبران بدهی های ناشی از بی کفایتی مسئولین فدراسیونها.

۳- اخراج نمایندگانی که درزمان نمایندگی مرتکب اختلاس وجرم وسوء استفاده می شوند.

۴- تصویب قانون مجازات سخت برای مدیران و کارکنان دولت که در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛ تبانی و سهل انگاری و بی عرضه گی و سوء استفاده کرده اند.

۵- اصلاح قانون مالیاتی و برخورد شدید قانونی باکسانی که بواسطه رانت و ارتباط با مراکز قدرت و ثروت از پرداخت مالیات فرار کرده و یا از تخفیفهای نجومی برخوردار می شوند.

۶-بازخوانی وبازنگری قوانینی که طی چند سال گذشته درمجلس تصویب شده وبعضاً موردنیاز مردم می باشد اما بلحاظ سلیقه ای و رانتی توسط مجلس و دولت بایگانی شده است.

۷- طرح سئوال قاطع ازرئیس جمهور بصورت علنی واغناء افکارعمومی.

۸- تقلیل سفارتخانه های معاند غربی بویژه فرانسه؛ آلمان وانگلیس از سفیر به کاردار.

۹- آتش زدن برجام باعنایت به فرمایشات حضرت آقا ودرمقابله با پاره کردن برجام توسط آمریکای جنایتکار.

1۰ - نمایندگان ایندوره باید خط امام وشهداء ورهبری راسرلوحه کارخود قرار داده وجز خدمت صادقانه هیچگونه حرامی رادرزمان نمایندگی به خود راه ندهند وباعملکرد اسلامی خود کاری کنند که مردم دیگربه اصلاح طلبان، لیبرالها: اشرافیها؛ ونفوذیها وجریان باطلِ حاکم برکشور اقبال پیدا نکنند. انشاءالله

۲۹ اسفند  ۹۸  فرهادنیا
کد مطلب : 279432