توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱
حمایت برخی از طیف تندروی اصلاح طلب از آشوب طلبان!
گرد و غبار آشوب های 96 فرونشسته است، اما نگاهی به کارنامه برخی از اصلاح طلبان تندرو در این حوادث خالی از لطف نیست و نشان می دهد که اگر بستر فراهم باشد هنوز آنها شورش علیه نظام اسلامی را دستور کار خود قرار خواهند داد.
حمایت برخی از طیف تندروی اصلاح طلب از آشوب طلبان!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز گرد و غبار آشوب های 96 فرونشسته است، اما نگاهی به کارنامه برخی از اصلاح طلبان تندرو در این حوادث خالی از لطف نیست و نشان می دهد که اگر بستر فراهم باشد هنوز آنها شورش علیه نظام اسلامی را دستور کار خود قرار خواهند داد.

بنا بر این گزارش یکی از این قماش محمد علی آهنگران می باشد که با خواندن مشتی اغتشاشگر به مردم فقیر و مستمند مثلا در طعنه ای به احمدی نژاد! چنین نوشته است:

"چیزی که این روزها کمتر به چشم آمده سکوت احمدی نژاد و حلقه اطراف اوست. او که دائما خود را حامی محرومان و مستضعفان و پابرهنگان جا میزد و پیرامون هر مساله کوچکی ویدئو منتشر می کرد این روزها ساکت است. این یعنی پایان احمدی نژاد؛ احمدی نژادی که تصور می رفت امید طبقه محروم باشد."به گزارش عصر امروز وی کمی پیشتر نیز در حمایتی ضمنی از آشوبگران با مقایسه کارگران زحمت کش و معترض به سیاست های اقتصادی دولت مورد حمایتش با آشوبگران و اغتشاشگران چنین نوشته بود که:

"از این اعتراضات نباید حیرت کرد این شلوغی ها قبلتر در زده بودند و هشدار داده بودند لابلای فریادهای کارگران یورت، معدن آق‌دره، آذرآب، هپکو ی اراک، نیشکرهفت‌تپه و مالباختگان موسسات مالی. تظاهرات ها در می زنند و اگر بدانها توجه نکنی با لگد در را می شکنند و بر سرت آوار می شوند."

کد مطلب : 226313