توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴
ازنجف تاکربلا؟ شما کجای این صف قرار دارید؟
آنقدر زیبائی در اربعین نهفته؛ که زبان و قلم از بیان آن قاصر است گوئی خداوند متعال، دریچه جدیدی طی چند سال گذشته در دلهای عاشقان گشوده است که فقط درجاده نجف به کربلا تبلور پیدا می کند.
ازنجف تاکربلا؟ شما کجای این صف قرار دارید؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز آنقدر زیبائی در اربعین نهفته؛ که زبان و قلم از بیان آن قاصر است گوئی خداوند متعال، دریچه جدیدی طی چندسال گذشته در دلهای عاشقان گشوده است که فقط درجاده نجف به کربلا تبلور پیدا می کند.

شیعه وسنی؛ مسلمان وغیر مسلمان؛ آزاده و آزادیخواه؛ فقیر و غنی؛ زن و مرد؛ کوچک و بزرگ؛ همه و همه از هر مبدائی به نقطه واحدی بنام حرم حسین علیه السلام رهسپارند.

کسی برای حسین فاطمه سلام الله علیهما غریبه نیست. همه آشنای حسین هستند . او همه را می شناسد حتی کسانیکه او رانمی شناسند. در این جاده ی عشق همه بدنبال او می گردند. همه راههای دنیا به حرم او منتهی می شود. همه جاده ها از بوی حسین علیه السلام عطرآگین است اما جاده نجف به کربلا چیز دیگری است.

تو درکجای این صف قرار داری؟؟؟

صفهای طویل دلدادگان؛ موجی ازصفا و صمیمیت و ایثار را به نمایش می گذارد. عده ای در حرکتند که به معشوق برسند. و عده ای نیز ساکنند که به عاشق آب و غذا و مکان بدهند اما حرف هر دو یکی است [تل زینبیه؛ قتلگاه، حسین، علقمه، عباس]

موکب واژه ناشناخته ای بود که تازه شناخته شده و نام دیگر آن ایستگاه عاشقان است. ایستگاهی که ازهر ملیت و قومیت؛ سفید و سیاه درکنار هم قرار می گیرند. اما زبان هم را نمی دانند. آنجا با زبان دل حرف می زنند و بانگاه سر مقصد را نشان می دهند. 

ذکر گویان و اشک ریزان، فقط یک نقطه هدف است کربلا کربلا کربلا

و فقط یک نام برزبانها جاریست حسین حسین حسین علیه السلام

التماس دعاء

دوم صفر ۹ مهرماه ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 269821