توصيه به ديگران
۰
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۷
پاسخ به غیرواقعی خواندن بیانیه 2500 پزشک درخصوص واردات واکسن کرونا
رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله( عج) به اظهارات معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران پاسخ داد.
پاسخ به غیرواقعی خواندن بیانیه 2500 پزشک درخصوص واردات واکسن کرونا
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، محمد رئیس زاده رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله( عج) در پاسخ به غیرواقعی خواندن اسامی بیانیه 2500 پزشک درباره واردات واکسن کرونا نوشت:

«در بین همه بزرگوارانی که بیانیه ۲۵۰۰ نفر را امضا کرده اند من ناقابل غیر واقعی! هم بودم، همکلاسی شما. هفت سال و نیم در کنار هم، در دانشگاهی که الان معاون آموزشی آن هستید، درس خواندیم،من رتبه ۲۴  آزاد منطقه ۲ کنکور سال ۷۳ بودم واحتمالا رتبه شما هم همین حدود بود،کاملاواقعی و نه مجازی، باهم فارغ التحصیل شدیم و سپس ۸ سال در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در بیمارستان شهدای تجریش دوره های سخت جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی عروق را، کاملا واقعی! گذراندم و شما هم همزمان، دوره داخلی و فوق تخصص گوارش در همان دانشگاه تهران را و امروزه نمی دانم به کدام جرم، مرا پزشکی غیر واقعی و سیاسی که به طرفداری یک نظریه، لشکر کشی میکنم! نام نهادید.

از من بگذریم آیا اساتید و بزرگانی چون دکتر مرندی و  و دکتر سیم فروش و دکتر کلانتر معتمد و دکتر اسماعیل اکبری و دکتر حسین قناعتی و دکتر شهرام علمداری و دکتر جعفر اصلانی ... هم پزشک غیر واقعی و سیاسی هستند که لشکرکشی می کنند؟

شما اگر فرد ناشناسی مثل دکتر علی نیک جو یا پرویز الیاسی بودید،حتما از کنار توییتتان میگذشتم و فرصتی برای پاسخ دادن نمی گذاشتم. اما دوست خوب من! شما معاون محترم آموزشی بزرگترین دانشگاه علوم پزشکی کشور هستید.

کاش همان دکتر سهراب پور پاک، علمی و صمیمی و مودب و متدین ذهن من بمانید. لااقل یکبار متن کاملا مستدل و علمی بیانیه و اسامی امضا کنندگان را بخوانید وگرنه باید مجدد توییت بزنید و خانم دکتر محرز استاد دانشگاه خودتان را هم پزشکی غیر واقعی و سیاسی بخوانید. چون دیدم ایشان هم استدلالدهای کاملا علمی و منطقی آن بیانیه را قبول دارند و همانگونه نظر دادند.

ارادتمند و دوست شما

دکتر محمد رییس زاده

فوق تخصص جراحی عروق، عضو هیات علمی و رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله ( عج)

کاملا واقعی!»
کد مطلب : 293022
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر