۱
توصيه به ديگران
۱
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۱
بی حجاب هایی از هفت دولت آزاد
وقتی بدحجاب ها از هفت دولت آزاد باشند و هر روز با قیافه های برزخی زلف بر باد بدهند و هیچکس از متدینین گرفته تا ماموران قانون حتی از دادن یک تذکر خشک و خالی هم امتناع کنند، اینگونه می شود که عده دیگری کلا بیخیال روسری می شوند و متوهمانه از حجاب اجباری و نبود آزادی بگویند.
بی حجاب هایی از هفت دولت آزاد
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز وقتی بدحجاب ها از هفت دولت آزاد باشند و هر روز با قیافه های برزخی زلف بر باد بدهند و هیچکس از متدینین گرفته تا ماموران قانون حتی از دادن یک تذکر خشک و خالی هم امتناع کنند، اینگونه می شود که عده دیگری کلا بیخیال روسری می شوند و متوهمانه از حجاب اجباری و نبود آزادی بگویند.
 
جالب که بلافاصله آن ور آبی های دربدر هم گلو پاره می کنند که چه نشسته اید در ایران آزادی نیست! آزادی مدنظر عیاشی و هرزگی و برهنگی وسط خیابان و در انذار مردم است. هر چند اگر همینقدر هم به این جماعت آزادی عمل بدهی بازهم شکوایه می کنند که چرا نمی توانیم اعمال خاک بر سری را وسط خیابان انجام بدهیم و ....
 
بهترین راه مقابله عمل به قانون و برخورد با متخلفان هنجارشکن بدون ترس از هیاهوی مافیای شهوت و قدرت، و همه گیر کردن امربه معروف و نهی از منکر است که بقول شهید نواب اگر متدینین به وظیفه دینی شان عمل کنند قطعا جماعت دین گریز هرچه که تعدادشان باشد جذب دین می شوند.
کد مطلب : 228592
۱۳۹۶-۱۱-۱۵ ۲۰:۵۵:۴۹
سلام بد حچابی وبی حجابی حد واندازه ندارد......