توصيه به ديگران
۰
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳
به بهانه وقایع اخیر کشور و موضع رهبری/
جامعه باید سیاسی بشود نه سیاست زده
علیرغم موضع گیری بعضی مراجع معظم و تصمیمات در حال انجام مجلس و سکوت خواص و التهابات داخل جامعه در خصوص فتنه بهانه افزایش قیمت بنزین، بهترین و مناسبترین و فدا کارانه ترین تصمیم توسط حضرت آقا برای بقاء انقلاب و اسلام اتخاد شد که هیچ ربطی به دفاع از عملکرد غلط روحانی و لاریجانی ندارد.
جامعه باید سیاسی بشود نه سیاست زده
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز جریان لیبرال غربزده؛ طی سالهای گذشته بویژه ۶ سال گذشته تلاش دارد که تمام ناکارآمدیها و نالایقی های خود را به گردن انقلاب و اسلام بویژه رهبری ببندازد تا پوششی برای بی کفایتی خود باشد.

لذا یکی از موضوعاتی که سرنوشت کشور را به آن گره زدند ضمن ایجاد حواشی و مسائل فرعی؛ موضوع مذاکره و امضاء برجام بوده که رهبری علیرغم میل باطن و مصلحت کشور؛ طبق شرائطی به عقل دولت احترام گذاشته و اجازه دادند که مذاکرات در چهارچوب ابلاغی انجام شود تا زوایای پنهان اعتماد به دشمن برای مردم عام نیز روشن شود و چاره ای نیز نبود اما علیرغم بد عهدیهای آمریکا و غرب دولت آقای روحانی اصرار دارد تا خوش خیالی و ناکارآمدی خود را به دولت فرضی و قدرت پنهان و رهبری نسبت دهد که این نوع سیاست؛ از ناجوانمردانه ترین نوع سیاستمداری است که پیروان ماکیاول و منافقین از آن بهره می گیرند.

با توجه به مطالب فوق یک جریانی در کشور تلاش می کند که آخرین خاکریزهای دفاع از رهبری؛ یعنی متدینین و انقلابیون و ایثارگران را نسبت به تصمیمات معظم له مورد تشکیک و تردید قرار بدهد.

ازجمله دفاع اخیر حضرت آقا از سران قوا؛ بویژه آقایان روحانی و لاریجانی که این موضوع از طرحهای خطرناک و پیچیده ای است که دژمحکم حمایت از انقلاب و رهبری که همان مردم ولایتمدار هستند را از رهبری جدا کرده و اعتماد آنان نسبت به تصمیمات معظم له را سست و دچار تردید و خدشه نمایند.

امروز؛ ملت ایران باید بداند آنچه را که رهبری حکیم انقلاب انجام می دهند با بهره گیری از داده ها و اطلاعات وسیعی است که از مسئولین و اوضاع کشور و منطقه دارند که اکثر مردم از دانش و دانستن حداقل آن بلحاظ عدم دسترسی به اطلاعات دست اول و محرمانه محروم و ازقدرت تحلیل اقدامات حضرت آقا کم توان هستند.

در یک جمله علیرغم موضع گیری بعضی مراجع معظم و تصمیمات در حال انجام مجلس و سکوت خواص و التهابات داخل جامعه در خصوص فتنه بهانه افزایش قیمت بنزین، بهترین و مناسبترین و فدا کارانه ترین تصمیم توسط حضرت آقا برای بقاء انقلاب و اسلام اتخاد شد که هیچ ربطی به دفاع از عملکرد غلط روحانی و لاریجانی ندارد.

متاسفانه این تصمیم رهبری برای بعضی متدینین و انقلابیون خوش نیامده و نتوانستند هضم نمایند ولذا منافقین و نفوذیها سئوال و مذمت را از دولت روحانی و مجلس بسوی رهبری نشانه گرفته اند.

بنابر این؛ اینجاست که جامعه باید سیاسی بشود نه سیاست زده تابتواند تصمیمات امام خود را درست و بابصیرت تحلیل نماید. 

سی سال رهبری ملت ایران توسط امام خامنه ای فرصت کمی نبود و این موهبت الهی است که چنین رهبر اندیشمند و حکیم و شجاع را برای امت اسلامی و آزادگان جهان مقرر فرموده و باید قدر این نعمت الهی را دانست و آیا به معنای واقعی قدردان آن بوده ایم؟!

خداوند متعال برای طولانی شدن عمر پیامبر مکرم اسلام(ص) و جانشین او و سایر ائمه هدی علیهم السلام چک سفید امضاء نداده بود که امروز به ملت ایران بدهد بی توجهی و قدرناشناسی مسئولین اجرائی کشور بویژه دولتیان و مجلسیان و خواص دنیا طلب امری مشهود و کاملاً قابل درک است و اگر مسئولین کشور بویژه دولت شش ساله روحانی هرسال فقط یک دستور و رهنمود ایشان را با بهره گیری ازقوانین موجود؛ بطور کامل و از روی تعهد و علاقمندی انجام می دادند کشور؛ وارث اینهمه نابسامانی و آزردگی مردم وفادار به انقلاب نبود و قطعاً ۳۰ مشگل مهم و اساسی کشور حل شده بود.

هنوز هم مسئولین دولتی واکثر نمایندگان و جماعتی از خواص دنیا طلب درک صحیحی از ولایت و ولایت پذیری ندارند تا برای دیگران نیز الگو شوند و صادقانه باید گفت که دارد دیر می شود.

اشارات حضرت امام و بزرگان معرفتی به اینست که؛ انشاءالله پرچم انقلاب اسلامی به دست صاحب اصلی داده شود تا حکومت عدل وداد حضرت مهدی(عج) بر پا گردد.

اما باوضعیتی که مشاهده می شود جزبه تاخیر افتادن این وعده الهی ‌که خودمان آنرا بوجود آورده ایم حاصل دیگری نخواهد داشت و باید اقرار کنیم که کفران نعمت کرده ایم { و دارد دیر میشود }

دلسوزان و انقلابیون نباید بگذارند که دیر بشود. همانگونه که پس از علی (ع) و پس از عاشورا دیر شد و حاصلش اسارت ۱۴۰۰ ساله امت اسلامی؛ همراه با توهین و تحقیر و بیچارگی فراوان بود.

۸ آذر ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 273088