۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۵
وقتی مدیرکل بازرسی استانداری تهران نظارت را دور می‌زند!+ تصویر
مدیرکل بازرسی استانداری تهران اقدام به برگزاری دوره سه‌روزه آموزشی برای شهرداران شهرهای تابعه استان تهران با مبلغ ۳میلیون تومان برای هر شهرداری کرده که استاندار تهران اقدام به لغو این برنامه کرد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، صبح امروز خبری در خروجی بسیاری از رسانه‌ها مبنی بر برگزاری دوره آموزشی سه‌روزه با حضور بازرسان شهرداری‌های استان تهران در مشهد مقدس به‌دعوت مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران قرار گرفت که در نامه ارسالی مدیرکل به شهرداران شهرهای تابعه استان تهران مبلغ 3 میلیون تومان بابت هزینه سفر به مشهد مقدس در نظر گرفته شده که با احتساب 43 شهرداری در استان تهران چیزی بالغ بر 129 میلیون تومان هزینه برگزاری این دوره آموزشی بوده است.

 
نکته قابل تأمل نخست برگزاری دوره آموزشی در مشهد مقدس و دوم پرداخت 3 میلیون تومان هزینه سفر تنها برای سه روز دوره آموزشی است، این در حالی است که استاندار تهران بارها در جلسات مختلف مخالفت خود را با برگزاری مراسمات پرهزینه اعلام کرده بود که با پیگیری‌های خبرنگار تسنیم مشخص شد که استاندار تهران دستور لغو این دوره را صادر کرده است.

 

 
انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در این زمینه اظهار داشت: مجموعه بازرسی به‌عنوان تشکیلات مستقل نظارتی برای برخورد با تخلفات اداری و پیشگیری از بروز مواردی هم‌چون هزینه‌کردهای غیرمتعارف نقش بسیار مؤثری در حوزه فعالیتی و حاکمیتی دارد.

 
وی بیان کرد: بنده به‌محض اطلاع از این جریان دستور لغو این برنامه را صادر کردم.

 
علاوه بر این حدود 2 ماه پیش نیز معاون امور عمرانی سابق مشابه مدیرکل بازرسی اقدام به برگزاری نمایشگاهی در بندرعباس کرد، نمایشگاهی که به‌رغم عدم بازخورد و ارتقای جایگاه مدیریت شهری هزینه‌های فراوانی به‌دنبال داشت چنان‌که هر یک از شهرداران حدود 10 میلیون تومان برای مشارکت در این طرح هزینه کرده‌ و تیم 100نفره‌ای به بندرعباس اعزام شدند.
کد مطلب : 258274
Estonia
۱۳۹۸-۰۲-۰۸ ۱۹:۰۰:۴۷
الان بعضی از شهرداری های استان تهران که پول واریز کرده بودن چی میشه؟؟ پول برنمیگرده؟؟؟؟ فقط لغو شده؟ بعضی از شهرداری ها از جمله شهردای لواسان این پول واریز کرده