توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۶
یقه بی خاصیت خودتان را باید بگیرید!
چهار سال از عمر دولت تدبیر و امید که پورنجاتی از حامیان و مروجان آن می باشد گذشته است و وی تازه به این فکر افتاده است که برای وجود مشکلات اقتصادی جامعه یقه چه کسی را باید بگیرد!
یقه بی خاصیت خودتان را باید بگیرید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز چهار سال از عمر دولت تدبیر و امید که پورنجاتی از حامیان و مروجان آن می باشد گذشته است و وی تازه به این فکر افتاده است که برای وجود مشکلات اقتصادی جامعه یقه چه کسی را باید بگیرد!

بنا بر این گزارش وی با نقل کردن داستان پسرک شیشه پاک کنی که در سر چهارراه شیشه ماشینی را می خواست پاک کند و راننده نگذاشت به نقل ماجرای آنها پرداخت و در آخر نوشت: " نه قصد دارم و نه درست است که از یک نمونه ی خاص،نتیجه گیری کلی کنم اما از چه کسی یا نهادی باید بپرسم که تجزیه و تحلیل یک اتفاق به این سادگی،چه نشانه هایی از مشکلات جامعه را به رخ می کشد؟ یقه ی کدام بی خاصیتی را باید گرفت؟! "به گزارش خبرنگار ما این فرافکنی پورنجاتی در حالی است که وی از مروجین و حامیان دولت بوده و هست و معلوم نیست چرا خود را به ندانستن و خواب زده است. اما برای اینکه وی بداند رییس جمهوری که وی حامیش بوده است در خصوص رفع همین مشکلات چه وعده ای داده بود نظر وی را به مطلب زیر جلب می نماییم:

**راه حل اصلی این است که ما باید تولید را رونق دهیم. محیط و فضای کسب و کار را بهبود بخشیم از امکانات بالقوه نهایت استفاده را ببریم اگر طرح‌های صنعتی نیمه‌تمام را تکمیل و پروژه‌های عمرانی نیمه تمام را اجرا کنیم خود به خود اشتغال خواهد آمد. البته در کنار این باید برای آنهایی که آماده به کار می‌‌شوند و در ماه‌های اولیه شغل فوری وجود ندارد بیمه‌ای را در نظر بگیریم تا به حداقل‌های زندگی‌شان برسند. 21 خرداد    برنامه پرس‌وجو رادیوجوان   

به گزارش عصر امروز حالا خوب است آقای پورنجاتی وجدانان (البته اگر هنوز چیزی از وجدان داشته باشد!!) بگوید باید یقه چه کسی را برای نقل خاطره خود بگیرد؟! و آیا از این به بعد یقه او را خواهد گرفت.
کد مطلب : 190332