توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۸
شورای نگهبان خار چشم دشمنان است
امام جمعه موقت ورامین گفت: شورای نگهبان با تمام توان مقابل استکبار و دشمنان نظام ایستادگی کرده و خار چشم دشمنان است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین سیدمحسن محمودی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه ورامین پس از دعوت خود و همگان به تقوای الهی اظهار داشت: در بعضی از مراسم‌ عزاداری، مراسم اهل بیت و مراسم‌ ختم اقدام به نواختن نی می‌کنند که این حرکت از نظر شرعی خوب نیست؛ بنای سنت غلط را در مراسم‌ مذهبی و دینی خود پایه‌گذاری نکنیم.

 
وی تصریح کرد: مردم باید به کمک دولت باید بیایند و در ایام گرم تابستان در مصرف آب و برق صرفه‌جویی کنیم؛ می‌شود با مدیریت درست مقابل این عمل ایستادگی کرد، چراکه در بعضی مناطق با مشکل کم بود آب مواجه هستیم.

 
امام جمعه موقت ورامین خاطرنشان کرد: یکی از موانع بزرگ دشمن و استکبار جهانی در ایران، شورای نگهبان است، چراکه دشمنان با اسلامیت کشور مشکل دارند و این مشکل و مانع بزرگ را شورای نگهبان می‌داند.

 
محمودی یادآور شد: شورای نگهبان با تمام توان مقابل استکبار و دشمنان نظام ایستادگی کرده و خار چشم دشمنان است تا افراد بی لیاقت و سست‌عنصر وارد دستگاه‌های اجرایی نشود و در این مسیر، تهمت‌هایی زیادی را به شورای نگهبان وارد می‌شود.

 
وی گفت: رهبر انقلاب در دیدار با ائمه جمعه فرمودند که از بیان مسائل کشور کلی‌گویی خودداری و فضای مجازی باید ساماندهی و کنترل شود؛ فضای مجازی عین سیم برق است و نباید به دست افراد نا بلد داد؛ مسؤولان در خصوص فضای مجازی مسؤول هستند و عده‌ای افراد غیرکارشناس باعث می‌شوند در فضای مجازی آبروریزی شود.

 
امام جمعه موقت ورامین تأکید کرد: باید تولیدکنندگان نمونه به مردم معرفی شوند؛ در حوزه رونق تولید اتفاقات خوبی در کشور رخ داده و باید غیرت دینی و غیرت ایرانی و اقدامات انجام شده در حوزه تولید را به مردم معرفی کنیم.

 
محمودی اظهار داشت: به زودی جوانان غیور ایرانی پاسخ دولت انگلیس را مقابل اقدامات و خوش خدمتی‌هایی را که برای آمریکا انجام داده، خواهند داد.

 
وی در ادامه افزود: رئیس جمهور آمریکا به تازگی اعلام کرده است که پهپاد ایرانی را مورد هدف قرار داده که مسؤولان نظامی و دستگاه دیپلماتیک کشور نیز اعلام کردند که هیچ پهپادی از ایران مورد هدف قرار نگرفته است و همه پهپادها بعد از انجام مأموریت با موفقت به پایگاه بازگشتند.

 
امام جمعه موقت ورامین افزود: رئیس جمهور منفور آمریکا با اعلام این خبر می‌خواهد ماجرای پهپاد ۲۲۰ میلیون دلاری آمریکا را که توسط نیروهای نظامی ایران زده شده را جبران کرده باشد؛ رئیس جمهور آمریکا نشان می‌دهد که دولت آمریکا هر روز در حال افول است.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 265753