توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۰
بارگیری محموله ۸۰ تنی کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان
با حضور دبیر کل و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران محموله۸۰ تنی کمک‌های مردمی استان تهران برای سیستان و بلوچستان بارگیری شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، محمودرضا پیروی، دبیر کل جمعیت هلال احمر در حاشیه بازدید از بسته‌بندی و بارگیری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان توسط مردم که به هلال احمر استان تهران واگذار شده است، اظهار کرد: این محموله به وزن ۸۰ تن و ارزش ۴۰ میلیارد ریال شامل اقلام اهدائی مردمی، سازمان‌ها، شرکت‌ها و نهادهایی مانند پتروشیمی ماهشهر، وزارت ورزش و جوانان، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، اصناف تهران، اتحادیه نانوایان و … برای سیل‌زده‌های سیستان و بلوچستان بارگیری شد. 

 
وی افزود: این، پنجمین محوله هوایی است که برای مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال می‌شود و علاوه بر آن امدادرسانی و ارسال اقلام امدادی به صورت زمینی از استان‌های معین از ابتدای وقوع سیل تا کنون در حال انجام است.

 
پیروی محموله ارسالی را شامل مواد غذایی و وسایل گرمایشی عنوان کرد و گفت: این محموله شامل برنج، روغن، آرد، بخاری، کنسرو، آب آشامیدنی، پتو، موکت، لوازم بهداشتی، شوینده و … است.

 
دبیر کل جمعیت هلال احمر از شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای همکاری مستمر در ارسال کمک‌های مردمی به مناطق متاثر از سیل و آب گرفتگی دو هفته اخیر تشکر کرد.

 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران نیز در این باره گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری و هم چنین هماهنگی‌های انجام شده و ستاد مردمی در استان تهران که به دستور استاندار تهران تشکیل شد، مردم برای کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان استقبال خوبی کردند.

 
شاهین فتحی ادامه داد: با هماهنگی‌هایی که انجام دادیم قرار شد در چند مرحله کمک‌های مردمی توسط شرکت هواپیمایی مستقر در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و از طریق مرز هوایی به مردم سیل‌زده ارسال شود.

 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: ۸۰ تن اقلام غذایی و بهداشتی جمع‌آوری شده که بیشتر این اقلام شامل برنج، روغن، آب معدنی، چادر، وسایل گرمایشی، آرد و غیره است.

 
وی ادامه داد: جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان توسط هلال احمر استان تهران ادامه خواهد داشت تا اقلام مورد نیاز به دست نیازمندان سیل زده برسد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 276256