توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۲
کشف ۶ انبار احتکار کالاهای اساسی
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه سپاه باقدرت در برابر محتکرین خواهد ایستاد، گفت: تاکنون ۶ انبار کالاهای اساسی محتکرین توسط سربازان گمنام کشف‌شده که سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ارزش داشته‌اند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سرهنگ سید اکبر قاسمی امروز با اشاره به عزم سپاه جهت کنترل ویروس کرونا اظهار کرد: سپاه با بازوی پرتوان بسیج در قالب طرح شهید سلیمانی بر آن شده تا در مدتی کوتاه سیر شیوع افسارگسیخته کرونا را تا حد قابل قبولی کاهش دهد.

وی با بیان اینکه کنترل تجمعات و محدودیت آمدوشد از مهم‌ترین اقدامات ستاد ملی کرونا در اجرای طرح شهید سلیمانی است، افزود: پاسداران و بسیجیان در این طرح با وزارت بهداشت همکاری می‌کنند و در تلاش هستند تا با پشتیبانی و حمایت از خانوار آسیب‌پذیر در کنترل واقعی ویروس سهیم باشند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه در شرایط کنونی فراهم کردن زمینه برای دسترسی مردم و شهروندان به اقلام و کالاهای اساسی یک رکن است، گفت: سپاه باقدرت در برابر احتکار کنندگان و کسانی که قصد برهم زدن تعادل در بازار مایحتاج مردم را دارند خواهد ایستاد.

قاسمی با اشاره به اقدامات سپاه مرکزی رشت در جهت ایجاد ثبات و تعادل در بازار عرضه کالاهای اساسی بیان کرد: از ماه گذشته تاکنون ۶ باند احتکار کالاهای اساسی مردم توسط سربازان گمنام این نهاد مردم پایه شناسایی و متلاشی‌شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون صدها تن اقلام و کالای اساسی نظیر روغن و مرغ از انبارهای محتکرین کشف و ضبط‌شده، افزود: اقلام کشف‌شده سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ارزش ریالی داشته‌اند و محتکرین و عاملان آن‌ها جهت سیر فرایند قانونی به مراجع قضایی معرفی‌شده‌اند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 290656
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند