توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵
فضولی موقوف؛ کار از کار گشته است
چهل سال است که دشمنان اسلام بویژه آمریکا و اسرائیل و نوکران شان آنچه که توانسته اند؛ در حق جمهوری اسلامی روا داشته اند و اینبار نیز در آستانه اربعین متمسک به فتنه کودکانه در عراق شده اند تا از حضور عاشقان حسینی در این همایش بین المللی بکاهند که قطعاً افزایش چشمگیری خواهد داشت.
فضولی موقوف؛ کار از کار گشته است
Share/Save/Bookmark
امام خامنه ای: "راهپیمائی بزرگ اربعین آیت عظمای الهی و نشانه اراده پروردگار بر نصرت امت اسلامی است راهپیمائی اربعین موضوعی بی نظیر و  جهانی و زمینه ساز گسترش معرفت حسینی و تشکیل تمدن نوین اسلامی است و روز بروز جهانی تر می شود. امام حسین (ع) مختص شیعیان نیست بلکه متعلق به همه مذاهب اسلامی، اعم از شیعه و سنی و متعلق به انسانیت است. به همین علت ما شاهد حضور غیر مسلمانان نیز در راهپیمائی اربعین هستیم."

به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز فرمایشات چندین ساله حضرت آقا بویژه رهنمودهای فوق و با توجه به ورود به چهل ساله دوم انقلاب (گام دوم) و حضور بی نظیر مسلمانان وحتی غیر مسلمانان، در راهپیمائی بزرگ اربعین حسینی و تحولات بین المللی ازجمله رسوائی و افول آمریکا؛ اسرائیل و عربستان و بیداری مسلمین جهان؛ حاکی از یک اتفاق مهم و بزرگ الهی است که کسی نمی داند و نمی تواند بگوید که چه می شود؟ اما آنچه که هست طبق اشارات امام جامعه می توان منتظر نصرت الهی بود. 

طبق تخمین امسال؛ حدود ۲۵ تا ۳۰ میلیون زائر از مذاهب مختلف و نژادها؛ با رنگهای مختلف حاضر در اربعین و صدها میلیون انسان ستمدیده و طالب منجی از هزاران کیلومتر فاصله در چهار قاره جهان و هر که با زبان محلی خود یکصد می گویند:

لبیک یا حسین . لبیک یا حسین

به هر جهت چهل سال است که دشمنان اسلام بویژه آمریکا و اسرائیل و نوکران شان آنچه که توانسته اند؛ در حق جمهوری اسلامی روا داشته اند و اینبار نیز در آستانه اربعین متمسک به فتنه کودکانه در عراق شده اند تا از حضور عاشقان حسینی در این همایش بین المللی بکاهند که قطعاً افزایش چشمگیری خواهد داشت.

در نتیجه باصراحت می توان گفت: آمریکا؛ اسرائیل؛ عربستان؛ فضولی موقوف
کار از کار گذشته است و هیچ غلطی نمی توانید بکنید و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری؛ در آینده ای نه چندان دور؛ شاهد فروپاشی این جنایتکاران و نوکرانشان، درسراسر جهان خواهیم بود. انشاءالله

خامنه ای بزرگ و مقتدر؛ فقط رهبر ایران و مرجع شیعیان جهان نیست بلکه او امام آزادگان جهان؛ و حتی سیاه پوستان آمریکائی و آفریقائی نیز خواهد بود. 

۱۰ صفر- ۱۷ مهر ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 270450