توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۳
مرثیه شبانه؛ مقدمه فاطمیه
روز شهادت بی بی دوعالم حضرت صدیقه کبری؛ دخت گرامی پیامبر وهمسر باوفای امیر مومنان است علیهما السلام است. مقام معظم رهبری درسالهای پیش فرموده بودند: من کل حوائج یکساله خود را در شب شهادت صدیقه کبری(س) مطرح می کنم و رزق یکساله کشور را از فاطمیه می گیریم.
مرثیه شبانه؛ مقدمه فاطمیه
Share/Save/Bookmark
السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)
پیکرپاک زهرا به روی شانه بردند // زمرتضی بپرسید چراشبانه بردند.

روز شهادت بی بی دوعالم حضرت صدیقه کبری؛ دخت گرامی پیامبر وهمسر باوفای امیر مومنان است علیهما السلام است.

مقام معظم رهبری درسالهای پیش فرموده بودند: من کل حوائج یکساله خود را در شب شهادت صدیقه کبری(س) مطرح می کنم و رزق یکساله کشور را از فاطمیه می گیریم.

یک اتفاقی درسال گذشته افتاد که مرثیه شبانه حاج قاسم سلیمانی؛ مقدمه عزای فاطمیه شده بود و امسال نیز سالگرد آن عزیز سفر کرده در ایام فاطمیه و شهادت صدیقه کبری(س) مصادف گردیده است.

شهادت حاج قاسم سلیمانی؛ شباهتهای عجیبی با مادر سادات داشت و نمی توان درک کرد که چه حکمت الهی درآن نهفته است. دست شکسته؛ پهلوی شکسته و دریده شده؛ صورت کبود؛ دفن شبانه؛ اما تشییع کنندگان فاطمه(س) بیشتراز ۱۰نفر نبودند و مسافت تشییع به یکصد مترهم نمی رسید و قرار هم نبود که مردم بی وفای مدینه و خواص مجرم و آمران و عاملان شهادت دراین تشییع شرکت کنند. چون مادر شیعه وصیت کرده بود که مرا شب غسل وکفن کرده و شب به خاک بسپارید.

اما در سال گذشته؛ پیروان فاطمه و شیعیان امیرالمومنین علیهما السلام؛ یک تشییع جنازه شبانه ای را بعد از قرنها انجام دادند که شاید آن تشییع غریبانه در مدینه را جبران کرده باشند و بیش از ۲۵ میلیون تشییع کننده به وسعت عراق و ایران و محور مقاومت برای سربازِ فاطمه اقامه عزا کردند. و از طرفی در ظرف یکهفته اولین انتقام عاملان شهادت حاج قاسم گرفته شد . ‌

اما امیرالمومنین علی علیه السلام؛ مظلومانه و غریبانه بعلت فضای مسموم جامعه و مردم بی بصیرت و خواصِ بی معرفت؛ موفق به گرفتن انتقام از قاتلانِ فاطمه زهرا(س) نگردید و حساب و کتاب این جنایت را به قیامت واگذار کرد و درد پنهانی خودرا به کسی بازگو نکرد وخود نیز همانند همسر باوفایش؛ شبانه غسل و کفن و در محله نامعلومی در منطقه نجف بخاک سپرده شد.که سالها بعد و در زمان امام صادق علیه السلام براثر یک اتفاقی مزار شریف آنحضرت مشخص گردید.

و از آنروز ببعد محل اُنس و زیارت و عرض ارادت شیعیان و عاشقان امام علی (ع) گردید. اما مزار شریف فاطمه(س) همچنان باید در غربت و مخفیانه تا ظهور حضرت مهدی (عج) باقی بماند. چرا ؟؟؟؟ نمی دانیم که چه سری در این امر نهفته است ؟ پس عاجزانه وخالصانه می گوئیم:

ای مادرِ خوبِ ما یا فاطمه الزهرا اغیثینی 


۲۷ دیماه ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 292762
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر