توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۶
کشف ۶ تن مواد افیونی در غرب استان تهران
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف ۶ تن انواع مواد افیونی از داخل بونکر یک دستگاه خودروی تریلی خبر داد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محسن خانچرلی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت: با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی با استفاده از خودروی کامیون اقدام به تهیه، جاسازی و سپس انتقال محموله های موادمخدر به شهرستان های غرب استان تهران می کند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 
فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از چند ماه کار اطلاعاتی دریافتند قاچاقچی مورد نظر قصد دارد در پوشش انتقال گاز به وسیله بونکر یک تریلی، اقدام به تهیه، حمل و جابه جایی مواد مخدر کند که در همین راستا، عملیات پلیس برای کشف مواد مخدر آغاز شد.

 
وی تصریح کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران پس از کنترل و پایش خودروهای عبوری در محور رباط کریم به سمت شهریار، در عملیاتی ویژه موفق به شناسایی و توقیف خودرو شدند.

 
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این زمینه یک نفر نیز دستگیر شد، ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از خودرو ۵ تن و ۶۱۶ کیلو تریاک و ۳۸۴ کیلو مرفین که به طرز ماهرانه ای در ته مخزن جاسازی شده بود، کشف کردند.

 
فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده به مرجع قضائی تحویل داده شد.
کد مطلب : 267463