توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۵
جولان کرونا در ۳ منطقه شهرداری
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران گفت:‌ کارکنان مناطق 3، 5 و 6 شهرداری بیشترین آمار ابتلا به کرونا را در میان مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران دارند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران، درباره آمار ابتلا به کرونا در میان کارکنان شهرداری تهران اظهار داشت: متأسفانه در پیک دوم شیوع کرونا آمار ابتلا به این بیماری در میان کارکنان شهرداری افزایش یافته است.

وی افزود: کارکنان مناطق3، 5 و 6 شهرداری بیشترین آلودگی ناشی از ویروس کووید ـ 19 را داشته‌اند.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه با در نظر گرفتن تمهیدات و انجام  غربالگری‌ها اقدامات لازم جهت پیشگیری از ابتلای بیشتر انجام گرفته است،‌ گفت: طی غربالگری ها آمار مبتلایان به کووید ـ 19 که به نوعی ناقل بی‌علامت بوده‌اند بیشتر شده‌است که با قرنطینه به موقع توسط خودشان و با در نظر گرفتن تمهیدات اقدامات لازم صورت گرفته و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

خداکرمی گفت: در میان کارکنان اخیرا ‌فوت ناشی از ابتلا به کرونا به غیر از دو نفر در شهرداری منطقه ۶ تهران نداشته‌ایم و  غربالگری‌های لازم در این راستا در حال انجام است.

وی گفت:‌طی سه ماهه نخست شیوع و بروز کرونا در کشور سخت‌گیری‌ها به صورت جدی انجام شد ولی با اعلام وضعیت سفید و بازگشت کارکنان به محل کار دوباره موجی از ابتلا ایجاد شد.

این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: خوشبختانه در میان کارکنان بهشت زهرا (س) فوتی ناشی از کرونا گزارش نشده است.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 285003