توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵
آقای ظریف؛ برجام را تضمین کردید، کشور را به قهقرا بردید CFT را تضمین نمی کنید چه بر سر مردم خواهید آورد!
دیروز سخنان ظریف حقابق تلخی را به همراه داشت. دیروز ظریف در مجلس شورای اسلامی و در دفاع ذلیلانه از خواسته ابرقدرتها و البته از موضع استیصال و در جایی که دیگر برای همه روشن شده است عدم پایبندی کشورهای 5+1 به برجام، در خصوص آینده CFT چنین گفت: " من و رئیس‌جمهور تضمین نمی‌دهیم که با پیوستن به CFT مشکلاتمان حل شود!! "
آقای ظریف؛ برجام را تضمین کردید، کشور را به قهقرا بردید CFT را تضمین نمی کنید چه بر سر مردم خواهید آورد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سخنان عجیب و غریب ظریف در مجلس شورای اسلامی نشان داد که چگونه تیم هسته ای کلاه گشادی برسرش رفته است و از قِبل آن الان کشور به این آشفته بازار اقتصادی دچار گشته است.

بنابر این گزارش اما دیروز سخنان ظریف حقابق تلخی را به همراه داشت. دیروز ظریف در مجلس شورای اسلامی و در دفاع ذلیلانه از خواسته ابرقدرتها و البته از موضع استیصال و در جایی که دیگر برای همه روشن شده است عدم پایبندی کشورهای 5+1 به برجام، در خصوص آینده CFT چنین گفت: " من و رئیس‌جمهور تضمین نمی‌دهیم که با پیوستن به CFT مشکلاتمان حل شود!! "

به گزارش خبرنگار این سخنان دیگ اظهارات دلواپسان نبود. اینها سخنان محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان بود که پیش از این وعده داده بود با اجرای برجام همه تحریم‌ها از بین می‌رود. اما روز گذشته با حضور در مجلس درخصوص پیوستن ایران به CFT (کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم) از عدم تضمین سخن گفت! و انسان یاد سخنان همین حضرات در زمان گل و بلبل در خصوص برجام می افتد.

به سند زیر ملاحظه نمایید:به گزارش عصر امروز حالا ما مانده ایم و مصوباتی که در مجلس وکیل الدوله ها به تصویب رسیده است. به هر حال یادمان نرفته است زمانی که این آقایان در خصوص برجام همه نوع اطمینانی می دادند که تضمین می دهیم که برجام همه مشکلات را حل می کند و حتی فراتر از اینها قول و امضای وزیر امور خارجه آمریکا را هم همین حضرات تضمین می کردند.؟! تا این شد بلای جان امروز مردم و اقتصاد کشور ما! و چه برسد به مصوباتی که حتی خودشان هم حاضر نیستند آن را تضمین نمایند و باید منتظر ماند و دید دیگر قرار است چه بلایی برسر ما بیاید!
کد مطلب : 244215