۲
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰
آقای جهانگیری پس استعفا دهید!
4 سال از عمر دولت تدبیر و امید و اعتدال و آرزو! و... گذشت و ژنرالهایی که قرار بود در 100 روز اقتصاد ایران را کن فیکون کنند هنوز هم ماتم دولت قبل را گرفته اند!
آقای جهانگیری پس استعفا دهید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز 4 سال از عمر دولت تدبیر و امید و اعتدال و آرزو! و... گذشت و ژنرالهایی که قرار بود در 100 روز اقتصاد ایران را کن فیکون کنند هنوز هم ماتم دولت قبل را گرفته اند!

بنا بر این گزارش در آستانه پایان دولت یازدهم، اسحاق جهانگیری به همره گروهی از وزرا و معاونین رییس جمهور در اظهاراتی عجیب گناه ندانم کاری و خرابکاری خود در طول 4 سال گذشته را همچون روز اول آغاز بکار دولت فعلی به گردن دولت قبل انداخته اند و هیچ پاسخ نمی دهند که بابا دوران شعار انتخاباتی دوره گذشته تمام شده و دوران شعار انتخاباتی برای سال 96 نیز هنوز فرا نرسیده و خیلی زود است!

به گزارش خبرنگار ما، اما معاون اول رییس جمهور بدون در نظر گرفتن این حقیقت در تازه ترین اظهارت خود عنوان داشته است که: " کشوری که به ته درّه برده شده، حال چند پله بالاتر آمده و هنوز ته درّه است، اتفاقی که در تورم سال 91 و 92 انجام شد و رکود حاصل از آن درآمد سرانه مردم را به قدری کاهش داد که دولت هر چه تلاش می‌کند، تاکنون نتوانسته آنچنان که باید جبران نماید."

در همین زمینه برخی دیگر از جمله عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور اظهار داشته است که: " قطعا با مردم گرسنه و فقیر و بیکار نمی‌توان امنیت را تأمین کرد و حرکت ما به سمت اقتصاد مقاومتی می‌تواند برای ما امنیت را هم رقم بزند."

به گزارش عصر امروز اما مهمترین سئوالی که از این برادران باید پرسید این است که آیا در قبال این مشکلاتی که خود گفتید چه کسی باید پاسخگو باشد شما یا دولت قبل و یا شاید هم مردم؟

جناب آقای جهانگیری که چنین باد در گلو می فرمایند بیشتر از چند پله کشور را نتوانسته اند بالا بیاورند! پس توضیح بدهند در 4 سال گذشته چه کرده اند و آیا با این بیلان کار ضعیف که خود اقرار نموده اند و در 4 سال عرضه اینکه کشور را به قول ایشان از ته دره بیرون بیاورند نداشته اند، پس نباید ایشان و دولت یازدهم به جای تفکر برای شرکت و پیروزی در انتخابات آینده همین الان بهترین تدبیر را بکار ببرند و استعفا بدهند؟!

به هرحال کسانی که خود با کمال افتخار می گویند 100 روز که هیچ بیش از 1000 روز هم گذشت و نتوانستند به وعده های خود عمل نمایند قطعا در آینده نیز همین بهانه های واهی را برای عدم حل مشکلات بکار خواهند بست پس مردم قطعا هشیار هستند و تکلیف خود را با دولتی که فقط بهانه می آورد بهتر می دانند.
کد مطلب : 184618
علی احمدی
۱۳۹۵-۱۰-۰۹ ۱۶:۵۵:۴۶
این بنده خدا هنوز متوهم است دوران صدارتش یادش رفته و هنوز خواب است بیدارش نکنید تا دوران ... بارشان تمام شود
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۱۴:۱۰:۴۱
نیازی به استعفا نیست . ان شاءالله توسط مردم در انتخابات آتی کنار گذاشته خواهند شد.