توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۵
طرح مسائل حاشیه‌ای برای انحراف از ناکارآمدی اقتصادی است
مرجع تقلید شیعیان با انتقاد شدید از بعضی از سخنانی که ارزش‌های اسلامی مثل حجاب را زیر سؤال می‌برد گفت: اگر طرح این مسائل برای ایجاد حاشیه‌ای امن است که مردم را از ناکارآمدی اقتصادی منحرف کنید اشتباه می‌کنید.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، به نقل از دفتر آیت الله نوری همدانی، این مرجع تقلید امروز در دیدار دکتر حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال 1397 باید مردم‌محور و عدالت‌محور باشد و به اقشار کم‌درآمد جامعه و کارمندان و کارگران به‌ویژه بازنشسته‌های کشوری و لشگری توجه کند و بتواند به جامعه اعتماد و آرامش دهد و به اقشار ضعیف توجه داشته باشد.

 
وی در ادامه گفت: مجلس نقش مهمی در قانون‌گذاری و نظارت بر قانون دارد و باید در این زمینه نقش‌آفرینی بیشتری داشته باشد. امروز ما نیاز به مدیریت جهادی داریم باید همه به این مردم خدمت کنند مردمی که همیشه از این نظام حمایت کردند و حالا هم از نظام و انقلاب و رهبری حمایت می‌کنند و مشکلات و تحریم‌ها را تحمل می‌کنند؛ حقیقتاً حق این مردم نیست که این گونه در سختی معیشت باشند.


 مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه "ما خودمان با وحدت و انسجام و مدیریت صحیح می‌توانیم مشکلات را حل کنیم" فرمودند: مردم همه سختی‌ها را تحمل می‌کنند اما تبعیض را تحمل نمی‌کنند باید تبعیض از جامعه ریشه‌کن شود.

 
آیت الله نوری همدانی ضمن انتقاد شدید از بعضی از سخنانی که ارزش‌های اسلامی مثل حجاب را زیر سؤال می‌برد یادآور شد: اگر طرح این مسائل برای ایجاد حاشیه‌ای امن است که مردم را از ناکارآمدی اقتصادی منحرف کنید اشتباه می‌کنید. به‌جای طرح این‌گونه مسائل به مردم خدمت کنید؛ معیشت مردم، اشتغال و ازدواج جوانان را حل کنید.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 250165