توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲
هوای آلوده و حقوق شهروندی؟
در حالی پایتخت نشینان و بیشتر کلان شهرهای کشور با آلودگی هوا دست و پنجه نرم می کنند که انگار حقوق شهروندی در این مقوله هیچ جایگاهی ندارد؟
هوای آلوده و حقوق شهروندی؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز در حالی پایتخت نشینان و بیشتر کلان شهرهای کشور با آلودگی هوا دست و پنجه نرم می کنند که انگار حقوق شهروندی در این مقوله هیچ جایگاهی ندارد؟

بنا بر این گزارش در حالی که دولت در یک شوی سیاسی از سیاهه هایی بر روی کاغذ تحت عنوان حقوق شهروندی پرده برداری نمود درست در روز روشن ( که البته فعلا با شب تاریک چندان فرقی ندارد) حقوق شهروندان تهرانی به راحتی ضایع می شود و هیچکس هم پاسخ نمی دهد که چرا و به چه علت چنین بی توجهی باید به مردم کلانشهر تهران صورت پذیرد؟

به گزارش خبرنگار ما در حالی که دولت در قانون بودجه مکلف شده است به مترو پول بدهد و نمی دهد، دولت که باید برای ناوگان اتوبوسرانی تمهید بیندیشد و برای تاکسی ها و خودروهای فرسوده چاره ای بیندیشد ولی هیچکاری نمی کند توقع دارد تا مردم با یک شوی سیاسی باور کنند که به بازی گرفته نشده اند و تازه اسم این را هم حقوق شهروندی گذاشته اند!

آیا بهتر نبود دولت در کنار هزینه های سرسام آور برای نوسازی ناوگان هوایی که چند درصد مردم بیشتر از آن استفاده می کنند به فکر سلامتی غالب مردم هم می بود و از دلارهای کلان قدری هم برای سلامتی مردم تهران و سایر کلانشهرها هزینه می کرد تا مردم باور کنند که حقوق شهروندی فقط یک جنجال سیاسی برای انتخابات و رای گیری سال آینده نیست بلکه مردم همه قرار است از قبل آن منتفع شوند؟!

به گزارش عصر امروز البته این سخنان را نگفتیم تا به خانم سبز پوش محیط زیست بربخورد ایشان همچنان چون گذشته به فکر سیاست و سیاست بازی خود باشند مردم تهران و تبریز و سایر شهرها هم قطعا خدایی دارند؟!
کد مطلب : 186086
شما کدامیک را در نوسانات شدید ارز مقصر می دانید؟
دولت اصلاح طلب روحانی
طمع مردم