۱
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۷
هدف از نمایش پوشاک فرح در سعدآباد چیست؟
یا مسئولین و مدیران کاخ سعد آباد از برپایی نمایشگاه لباس های پهلوی قصد داشتند، که لباس های پهلوی در جامعه اسلامی به صورت مد در آید و در بازار فروخته و مورد استفاده جوانان کشور قرار گیرد ؟
هدف از نمایش پوشاک فرح در سعدآباد چیست؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، روز گذشته روابط عمومی مجموعه سعدآباد خبری را در اختیار رسانه‌ها قرار داد که در آن آمده بود، نمایشگاهی از پوشاک دیده‌نشده از دربار پهلوی و مشخصاً فرح دیبا، ۱۲ بهمن‌ماه افتتاح و به‌مدت ۱۰ روز در موزه پوشاک سلطنتی سعدآباد برپا خواهد بود. و خوشبختانه  امروز مسوول موزه پوشاک سلطنتی گفت: برنامه نمایش بخشی از پوشاک دیده‌نشده از فرح پهلوی در سعدآباد به‌دلیل مشکلات قانونی کنسل شد.


اما سوال اینجاست ؛ که چرا بعد از سی و هشت سال از پیروزی شکوهمند انقلاب همچنان فرهنگ پهلوی در این کشور باید تبلیغ شود و با چه تفکری و اندیشه فرهنگی لباس های فرح و دیگر خاندان منحوس پهلوی باید در نمایشگاه به دید عموم برسد .

 
آیا مسئولین و مدیران کاخ سعد آباد از برپایی نمایشگاه لباس های پهلوی قصد داشتند، که  لباس های پهلوی در جامعه اسلامی به صورت مد در آید و در بازار فروخته و مورد استفاده جوانان کشور قرار گیرد ؟

 

 

فرح و دیگر خاندان پهلوی چه شخصیتی بوداند که حالا لباس هایشان را باید برای این نسل نمایش داده شود و بر فرض نمایش چه کسانی قرار است از آن ها دیدن کنند و بعد از دیدن آن لباس ها قرار است نگاه مراجعین وشرکت کنندگان به خاندان پهلوی چگونه گردد.

 

نسلی که شناخت کامل از شخصیت فرح دیبا ندارند و خیانت هایی که همسر شاه در حق این ملت کرده اطلاع ندارد را چگونه قرار است از کارها و اهداف فرح  مطلع کنیم .آیا در نمایشگاه لباس به خباثت ها و کشتار خاندان شاه نیز اشاره می گردد؟ و یا فقط لباس هایی با دکوری فریبنده قرار است برای حضار چشم نوازی کند.

 
رهبر انقلاب بارها نسبت به کلمه نفوذ و ولنگاری فرهنگی سخن گفته اما متأسفانه مدیران فرهنگی از این مهم همچنان غافل اند و در غفلت آنها برخی دانسته و یا ندانسته باعث ولنگاری فرهنگی در جامعه شده اند .

 

امیدواریم این مشکلات قانونی که روابط عمومی کاخ سعد آباد از آن سخن به میان اورده بود به دلایل فرهنگی و عبث بودن مراسم باشد و در ادامه نیز شاهد چنین مراسم که برای اهداف فرهنگی جامعه دستاوردی ندارد ، نباشیم .
مرجع : پایگاه تحلیلی صابر
کد مطلب : 188589
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۴:۱۸:۰۰
عجب حتما دستهايي پنهان براي به جريان انداختن و پاك سازي خاندان پهلوي در كار است در شبكه هاي مختلف تلگرام هر روز عكس و مطلبي از اين خاندان ديده مي شود روزي عكس دختر نديده رضا خان روزي ديگر عكس نوه رضاخان و... خلاصه در حل انتشار و تبليغ اين خاندان فاسد هر روز مديحه سرايي مي كنند بهتر است سر منشآ ارسال اين اطلاعات شناسايي شود و مورد پيگرد قانوني واقع گردند به هوش باشيد كه خاندان سلطنتي يكبار ديگر براي حكومت از طريق فريفتن مردم دست بكار شده است و تمام تلاش خود را جا انداختن (مثل زمان شاه ) را بكار گرفته اند بايد سياهي هاي زمان شاه را آنقدر بازگو و به تصوير كشيد كه ديگر جاي هيچ گونه شائبه اي باقي نماند