توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰
رفوزه ها
آدم عاقل بدنبال رفوزه ها نمی رود بلکه سعی می کند قبولی ها را الگوی خودقرار دهد؛ چون رفوزه ها برای رفوزگی خود؛ همیشه دلیل و توجیه مزورانه آورده و قبولی ها (مردم و افراد شریف) را متهم به تقلب می کنند چون خاصیت رفوزگی اینگونه است.
رفوزه ها
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آدم عاقل بدنبال رفوزه ها نمی رود بلکه سعی می کند قبولی ها را الگوی خودقرار دهد؛ چون رفوزه ها برای رفوزگی خود؛ همیشه دلیل و توجیه مزورانه آورده و قبولی ها (مردم و افراد شریف) را متهم به تقلب می کنند چون خاصیت رفوزگی اینگونه است.

۱- هاشمی رفسنجانی؛ بزرگترین رفوزه اثر گذار در انقلاب اسلامی بوده است چون از روز اول مورد اعتماد قرار گرفت و توانست افکار عمومی را به خود جلب نماید مضافا بر اینکه عنوان و جایگاهی ویژه داشت، اما پایه گذار یک فرهنگ نرم لیبرالی و اشرافی خاموش در کشور بود و تربیت یافتگان او در طول چهل ویکسال گذشته مثل مگسان گرد شیرینی و آب جاری؛ همیشه در همه مناصب دولتی و اثر گذار کشور با استفاده از رانت حضور داشته اند. حالا که چندین سال می گذرد و به صحیفه نور امام راحل مراجعه می کنیم متوجه می شویم که مواضع و بعضی فرمایشات امام بزرگوار که آنروز قابل فهم و درک سیاسی نبود، خطاب علنی به لیبرالها بوده است، اما جامعه احساسی آنروز قدرت تحلیل و رصد کردن آن را نداشت و لذا بعداز انتخابات سال ۸۴ بویژه فتنه ۸۸ مشخص شد که هاشمی هم رفوزه بوده اما تشخیص او مثل موریانه سیاه، در شب سیاه و برروی سنگ سیاه بوده است.

۲- خاتمی؛ پایه گذار و مروج استحاله نظام اسلامی و خود باخته غرب بوده است و با تفکر پوشالی خود؛ از اول رفوزه بوده اما افکار عمومی آنروز جامعه به لجاجت از تفکر و عملکرد هاشمی او را در لیست قبولی ها قرار داد و او موفق شد با تک ماده قلابی رئیس جمهور شود.

۳- احمدی نژاد
؛ اگرچه خدمات ملموس بسیاری بویژه در دولت نهم داشته و جنس وزرای او با سایر وزرای دولتهای دیگر فرق می کرد اما او هم با سرکشی و کج روی و انحراف و تکبر و آرتیست بازی که در دولت دهم و پس از آن تا کنون درآورده است او هم جزءرفوزه ها قرار گرفت.

۴- حسن روحانی؛ جزء کسانی بود که رفوزه بوده و نمرات قبولی در پرونده خود نداشته بلکه با نمرات فرضی که هاشمی در کارنامه او بخورد مردم داد توانست درعین ناباوری بعنوان رئیس جمهور؛ بر مسند قدرت بنشیند. اگر خوبیهای دولتهای قبل را کنار بگذاریم دولت فعلی تمام بدی ها و زشتیهائی که در سه دولت قبل بوده بصورت یکجا در خود داشته است پس دقت کنیم که در آینده؛ از تبار رفوزه ها برای خود رئیس جمهور انتخاب نکنیم.

۹ تیر  ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 284384