توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۳
الگوئی برای سیاستمداران (قسمت ۲)
به حاج قاسم شهید نباید صرفاً بعنوان یک رزمنده و فرمانده و یک سرباز نگاه کرد بلکه به فرموده رهبری باید بعنوان یک مکتب نگاه کرد. یعنی جمیع صفات الهی در او جمع بوده و هر کدام از آن صفات را سر لوحه کار قرار بدهیم، حتما عاقبت بخیر خواهیم شد.
الگوئی برای سیاستمداران (قسمت ۲)
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز قسمت اول این مطلب را خوانندگان عزیر می توانند اینجا ملاحظه نمایند. اما در ادامه باید عرض نماییم که: به حاج قاسم شهید نباید صرفاً بعنوان یک رزمنده و فرمانده و یک سرباز نگاه کرد بلکه به فرموده رهبری باید بعنوان یک مکتب نگاه کرد. یعنی جمیع صفات الهی در او جمع بوده و هر کدام از آن صفات را سر لوحه کار قرار بدهیم، حتما عاقبت بخیر خواهیم شد. او بیش از اینکه در خدمت خانواده باشد که حق مسلم آنها بوده، در خدمت انقلاب و کشور و اسلام و ملت ایران و جامعه بشری بوده است.

آنروزی که با صلابت و قدرت در صدا وسیمای جمهوری اسلامی اعلام کرد: تا سه ماه دیگر حکومت داعش با دست رزمندگان مدافع حرم در کُره خاکی از بین خواهد رفت؛ چنان عزّت و شعفی در مردم بوجود آمد که مردم احساس غرور و افتخار کردند.

و آنروز هم که روحانی باژست مذاکرات برجام؛ مست غرور بوده و به دروغ نتائج آنرا فتح الفتوح و آفتاب تابان و رفع تحریمها اعلام کرد مردم بصیر به عُمق این فاجعه و وعده های خیالی پی برده و پژمرده و متاثر شدند. و لذا هرجا که مسئولین کشور و یا فرماندهان نظامی در برابر دشمن با قدرت و اقتدار سخن می گویند، مردم شاداب و امید وار و عزتمند جلوه می کنند و آنجایی که مسئولین از روی ترس و وعدهای قلابی با مردم صحبت می کنند، مردم حقیقت را درک کرده و احساس سرخوردگی ونا امیدی می نمایند.

پس حاج قاسم عزیز می تواند الگوی کامل و مناسبی برای مسئولین کشور و سیاسیون در راستای اعتلای انقلاب اسلامی و عزّتِ مردم ایران باشد.

حاج قاسم عزیز چهل سال بدنبال شهادت می دوید و بلاخره شهادت را تسلیم خود کرد. حالا ما انتظار نداریم رئیس جمهور فعلی و آینده بدنبال شهادت بدوند بلکه به دنبال تلاش خدمت به مردم و معیشت و اقتصادِ قشرِ ضعیف جامعه و باعث سر بلندی کشور وملت ایران باشند.

و لذا با ظرفیت بسیار بالای نیروی انسانی، دانش علمی و امنیتی و پشتوانه مردمی که وجود دارد کار سختی نیست بلکه همّت و اعتقاد و باور به آن کفایت می کند و طی چهار سال مسئولیت به مردم قول بدهد که هرسه ماه یک مشکلِ اساسی کشور را حل خواهد کرد و پای حرف خود هم بایستد فقط عُرضه می خواهد که بتواند از این ثروت ملی و پشتوانه مردمی تحت زعامت امام جامعه کشور را به پیش ببرد که این صفات در مردانی از جنس حاج قاسم سلیمانی وجود دارد نه دیگران.

دیماه ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 292880
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر